Žiniasklaida ir reklama

Rinkoje esame vertinami kaip profesionalai, turintys visapusę patirtį sprendžiant su žiniasklaida, reklama ir pramogų verslu susijusius klausimus didžiausioms tarptautinėms ir nacionalinėms bendrovėms.

Būdami žiniasklaidos ir pramogų verslo srities lyderiai, padedame savo klientams spręsti sudėtingus ginčus dėl reklamos ir šmeižto, konsultuojame juos įvairiais klausimais, pavyzdžiui, televizijos ir radijo stočių pardavimo, turinio licencijavimo ir vaidybinių filmų produkcijos.
Pagrindiniai projektai šioje srityje

Susisiekite

Prof. dr. Vytautas Mizaras

Partneris

Intelektinės nuosavybės, reklamos ir privatumo praktikos vadovas
crypt:KzM3MCA2NTIgNTY2NzY=:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86dnl0YXV0YXMubWl6YXJhc0BlbGxleC5sdCI+dnl0YXV0YXMubWl6YXJhc0BlbGxleC5sdDwvYT4=:xx
Praktikos srities naujienos
„Ellex Valiunas“ ir „Ellex Klavins“ patarė „Nordic Cinema Group“ pardavime
Daugiau

Pagrindiniai šios srities projektai

Atstovavome Lietuvos krepšininkams sudėtingame ginče
Stambi tarptautinė sporto agentūra siekė skirti sutartines baudas buvusiems klientams – keletui geriausių Lietuvos krepšininkų, Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės narių – už tai, kad jie nutraukė bendradarbiavimą su agentūra.

Atstovavome šiems sportininkams sudėtingame, daugelį jurisdikcijų apimančiame ginče, kurį nagrinėjo Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) Arbitražo tribunolas, kitos arbitražo institucijos ir Lietuvos teismai.
Padėjome parduoti pagrindinę Vidurio ir Rytų Europos verslo aukštąją mokyklą Lietuvos investuotojui
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas – viena aukščiausiai vertinamų verslo aukštųjų mokyklų Vidurio ir Rytų Europoje. Jo akcininkai ‒ Europos BI norvegų verslo mokykla ir Norvegijos verslo plėtros fondas „Innovation Norway“ ‒ pardavė kontrolinį ISM akcijų paketą strateginiam investuotojui Lietuvos verslo grupei „Arvi“, vykdančiai veiklą žemės ūkio, maisto, krovinių ekspedijavimo ir apgyvendinimo sektoriuose.

Konsultavome klientą sudarant pardavimo sandorį.
Konsultavome įsigyjant stambios Lietuvos pramogų bendrovių grupės akcinį turtą
Šis sandoris buvo vienas pirmųjų šio sektoriaus bendrovių susijungimų ir įsigijimų sandorių Lietuvoje, kuriame dalyvavo keli svarbūs Lietuvos pramogų rinkos veikėjai.

Klientui – potencialiam susijungimo ir įsigijimo sandorio pirkėjui ‒ atlikome visapusišką teisinį didžiausios Lietuvos pramogų bendrovių grupės patikrinimą. Šią grupę sudarė du pramogų arenų ir bilietų pardavimo operatoriai bei renginių organizatorius.

Įgyvendindami sandorį, įvertinome reguliavimo, sutartinius ir su intelektine nuosavybe susijusius sandorio aspektus.