Technologijos

Visuomet buvome informacinių technologijų ir ryšių rinkos Baltijos šalių priešakyje – konsultavome lyderius ir dalyvavome sudarant svarbiausius sandorius.
 
Turime išskirtinę didžiausių informacinių technologijų bendrovių pasaulyje konsultavimo patirtį. Dalyvavome pažangiausiuose ir sudėtingiausiuose projektuose, rengėme pirmąsias elektronines sutartis.
 
Mūsų teisininkai laikomi geriausiais kompiuterių programinės įrangos ir duomenų bazių apsaugos teisės ekspertais. Mūsų kontora yra Informacinių technologijų teisės asociacijos (angl. Computer Law Association) narė, taip pat Lietuvos technologijų verslo inkubatoriaus „Saulėtekio slėnis“ teisinė partnerė.
Pagrindiniai projektai šioje srityje

Susisiekite

Dr. Jaunius Gumbis

Partneris

Prekybos ir komercinės veiklos praktikos vadovas
crypt:KzM3MCA2ODYgNTg2NjY=:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86amF1bml1cy5ndW1iaXNAZWxsZXgubHQgIj5qYXVuaXVzLmd1bWJpc0BlbGxleC5sdCA8L2E+:xx
Praktikos srities naujienos
Padėjome integruoti „Omnitel“ ir „Baltic Data Center“ į „Telia Lietuva“ (anksčiau – „Teo Lt“)
Daugiau

Pagrindiniai šios srities projektai

Padėjome integruoti „Omnitel“ ir „Baltic Data Center“ į „Telia Lietuva“ (anksčiau – „Teo Lt“)
2015 metais „Telia Company“ pradėjo integruoti „Teo Lt“, „Omnitel“ ir „Baltic Data Center“ veiklas. 2016 metais padėjome „Telia Company“ parduoti „Omnitel“ akcijas pirkėjui „Teo“. Tai buvo vienas didžiausių sandorių Lietuvos telekomunikacijų bendrovių rinkoje. Po to buvo žengtas antras integracijos žingsnis – 2017 metais padėjome prijungti „Omnitel“ ir „Baltic Data Center“ prie „Teo Lt“ ir pakeisti pastarosios pavadinimą į „Telia Lietuva“.
Konsultavome telekomunikacijų bendrovę „Bitė Lietuva“ per mokestinį ginčą su Valstybine mokesčių inspekcija
Bendrovei „Bitė Lietuva“ teikėme pagalbą per mokestinį ginčą su Valstybine mokesčių inspekcija dėl pelno mokesčio grąžinimo. Ginčas nagrinėtas Mokestinių ginčų komisijoje prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir administraciniuose teismuose.
 
Valstybinė mokesčių inspekcija tik neseniai pripažino praktiką, kai patronuojančiosios bendrovės skola perkeliama dukterinei bendrovei (angl. debt-push-down), mokestiniu piktnaudžiavimu. Tai buvo pirmas ginčas Lietuvoje, susijęs su mokesčių atskaita, kuri svarbi patronuojančiosios bendrovės ir jos dukterinių bendrovių jungimo atvejais.
 
„Bitė Lietuva“ konsultavome sudėtingais mokesčių klausimais ir padėjome pagrindus naujiems mokestinio bylinėjimosi praktikos Lietuvoje aspektams.
Korporacijai „Intermedix“ padėjome gauti paramą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų
Korporacija „Intermedix“ – viena didžiausių Lietuvos investuotojų, gavusių Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų paramą.

Padėjome „Intermedix“ pateikti paraišką gauti paramą ‒ parengėme būtinus dokumentus ir suderinome juos su už ES struktūrinių fondų administravimą atsakingomis valstybės institucijomis.