Pramonė

Kiekvienoje praktikos srityje savo klientams siūlome patyrusių profesionalų, turinčių tarptautinės patirties, konsultacijas. Mūsų kompetencija leidžia sėkmingai vykdyti veiklą itin konkurencingoje aplinkoje, įskaitant įdarbinimą, aplinkosaugą, tarptautinę prekybą ir investicijas, bylinėjimąsi, intelektinę nuosavybę bei mokesčius.

Patirties įgijome dirbdami su didžiausiomis statybos ir pramonės bendrovėmis, gaminančiomis pramonės įrangą, įrankius, pjautinę medieną, cementą ir metalo dirbinius.
Pagrindiniai projektai šioje srityje

Pagrindiniai šios srities projektai

„Ellex Valiunas“ atstovavo privataus kapitalo bendrovei „Halder“ įsigyjant „Drumag Fluidtechnik“ ir „EPH Elektronik“
2019-10-02
 
Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo Vokietijos privataus kapitalo bendrovei „Halder“ įsigyjant „Drumag Fluidtechnik“ ir „EPH Elektronik“ – bendroves, veikiančias elektronikos ir pneumatikos, hidraulikos bei kitų pramoninių sistemų gamybos srityse. Įsigyjamos įmonės veikia Vokietijoje, Šveicarijoje ir Lietuvoje.

„Halder“ yra privataus kapitalo bendrovė, veikianti Vokietijoje nuo 1991 m. Bendrovė specializuojasi investicijų į smulkaus ir vidutinio verslo sektorių srityje ir yra investavusi į daugiau kaip 40 tokių įmonių. „Halder“ padeda savo portfelio įmonėms vykdyti plėtrą tarptautinėje rinkoje, prisideda prie jų strategijų ir verslo modelių tobulinimo.

„Drumag Fluidtechnik“ turi daugiau kaip 100 metų patirtį pneumatikos, hidropneumatikos, hidraulikos ir kitų pramoninių sistemų gamybos srityje. 

„EPH Elektronik“ specializuojasi galios ir valdymo elektronikos gamybos srityje, įskaitant elektros variklių ir reduktorių gamybą, ir tiekia produktus mechaninės inžinerijos, aviacijos, automatikos ir medicinos technologijų įmonėms.

Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo sandoryje privataus kapitalo bendrovei „Halder“ kartu su tarptautine advokatų kontora „CMS“. Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atliko išsamų Lietuvoje veikiančios įmonės UAB „EPH Elektronik“ teisinį patikrinimą bei konsultavo visais teisiniais sandorio sudarymo klausimais, susijusiais su Lietuvos jurisdikcija. Prie projekto dirbo „Ellex Valiunas“ partneris Paulius Gruodis, asocijuotas teisininkas Mantas Juška ir teisininkas Arvydas Grušeckas.
 
Norite gauti daugiau teisės naujienų? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
 
„Ellex Valiunas“ atstovavo UAB „Modus grupė“ parduodant BMW platinimo verslą Lietuvoje
2018-12-04
 
Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo UAB „Modus grupė“ priklausančiai įmonei UAB „Inter Krasta“, sudarant akcijų pirkimo-pardavimo sutartį su Didžiosios Britanijos įmone „Inchcape International Holdings Limited“ dėl 100% akcijų paketo perleidimo įmonėse UAB „Krasta Auto“, UAB „Krasta Auto Kaunas“ ir UAB „Kasta Auto Klaipėda“. Šiuo sandoriu UAB „Inter Krasta“ perleido savo BMW platinimo verslą Lietuvoje.
 
Projektui vadovavo partneris Paulius Gruodis ir teisininkas Mantas Juška, komandoje taip pat dirbo asocijuotoji partnerė Dovilė Skestenienė, jaunesnysis teisininkas Arvydas Grušeckas ir kiti teisininkai.
 
Prieš sudarant pirkimo-pardavimo sutartį dėl BMW platinimo verslo, „Ellex Valiunas“ komanda taip pat konsultavo UAB „Inter Krasta“ dėl Fiat-Chrysler platinimo verslo pardavimo kitai grupės įmonei. Fiat-Chrysler platinimo verslas nebus perleidžiamas „Inchcape International Holdings Limited“.
Padėjome įmonei „HeidelbergCement“ įsigyti AB „Akmenės cementas“ akcijų
AB „Akmenės cementas“ – viena didžiausių bendrovių Baltijos regione ir vienintelė cemento gamintoja Lietuvoje.

Vienai stambiausių statybinių medžiagų gamintojų pasaulyje „HeidelbergCement Northern Europe“ padėjome įsigyti dalį AB „Akmenės cementas“ akcijų.

Mūsų komanda konsultavo pardavėją ir padėjo derinti sandorio detales Lietuvoje.