Pramonė

Kiekvienoje praktikos srityje savo klientams siūlome patyrusių profesionalų, turinčių tarptautinės patirties, konsultacijas. Mūsų kompetencija leidžia sėkmingai vykdyti veiklą itin konkurencingoje aplinkoje, įskaitant įdarbinimą, aplinkosaugą, tarptautinę prekybą ir investicijas, bylinėjimąsi, intelektinę nuosavybę bei mokesčius.

Patirties įgijome dirbdami su didžiausiomis statybos ir pramonės bendrovėmis, gaminančiomis pramonės įrangą, įrankius, pjautinę medieną, cementą ir metalo dirbinius.
Pagrindiniai projektai šioje srityje

Pagrindiniai šios srities projektai

„Ellex Valiunas“ atstovavo UAB „Modus grupė“ parduodant BMW platinimo verslą Lietuvoje
2018-12-04
 
Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo UAB „Modus grupė“ priklausančiai įmonei UAB „Inter Krasta“, sudarant akcijų pirkimo-pardavimo sutartį su Didžiosios Britanijos įmone „Inchcape International Holdings Limited“ dėl 100% akcijų paketo perleidimo įmonėse UAB „Krasta Auto“, UAB „Krasta Auto Kaunas“ ir UAB „Kasta Auto Klaipėda“. Šiuo sandoriu UAB „Inter Krasta“ perleido savo BMW platinimo verslą Lietuvoje.
 
Projektui vadovavo partneris Paulius Gruodis ir teisininkas Mantas Juška, komandoje taip pat dirbo asocijuotoji partnerė Dovilė Skestenienė, jaunesnysis teisininkas Arvydas Grušeckas ir kiti teisininkai.
 
Prieš sudarant pirkimo-pardavimo sutartį dėl BMW platinimo verslo, „Ellex Valiunas“ komanda taip pat konsultavo UAB „Inter Krasta“ dėl Fiat-Chrysler platinimo verslo pardavimo kitai grupės įmonei. Fiat-Chrysler platinimo verslas nebus perleidžiamas „Inchcape International Holdings Limited“.
Padėjome įmonei „HeidelbergCement“ įsigyti AB „Akmenės cementas“ akcijų
AB „Akmenės cementas“ – viena didžiausių bendrovių Baltijos regione ir vienintelė cemento gamintoja Lietuvoje.

Vienai stambiausių statybinių medžiagų gamintojų pasaulyje „HeidelbergCement Northern Europe“ padėjome įsigyti dalį AB „Akmenės cementas“ akcijų.

Mūsų komanda konsultavo pardavėją ir padėjo derinti sandorio detales Lietuvoje.
Padėjome bendrovei „Polair Group“ įsigyti AB „Snaigė“
AB „Snaigė“ ‒ vienintelis šaldytuvų gamintojas Baltijos regione, kuris veikia visos Europos rinkoje ir yra įtrauktas į įmonės „Nasdaq OMX Vilnius“ vertybinių popierių biržų sąrašus.

Padėjome klientui „Polair Group“ įsigyti 59,86 proc. įmonės „Snaigė“ akcijų ir jos konvertuojamų obligacijų. Akcijos ir obligacijos buvo įsigytos iš investicinių fondų „KJK Fund“, „Amber Trust“, „Firebird Republics Fund Ltd“ ir „Firebird Avrora Fund Ltd“.

Taip pat konsultavome klientą, kaip toliau vykdyti privalomą konkursą likusioms 40 proc. akcijų perpirkti; nupirktų akcijų dalis sudarė 31,24 proc.