Nekilnojamasis turtas ir statyba

Konsultuojame klientus visais nekilnojamojo turto statybos ir plėtros projektų etapais, įskaitant jungtinės veiklos struktūros formavimą, įforminimą ir derybas dėl jų, taip pat dėl su žemės naudojimu susijusių nacionalinių teisės aktų, viešosios teisės aktų reikalavimų ir aplinkosaugos taisykles atitinkančių leidimų bei patvirtinimų gavimo. Sudėtingiausiuose projektuose vadovaujamės sukaupta ilgamete patirtimi ir siūlome sprendimus bei juos įgyvendiname ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu lygmeniu.

Remiamės profesionaliomis žemės ūkio verslo ir miškininkystės sektoriaus žiniomis. Konsultuojame stambiausius šių sektorių dalyvius visais turto vertinimo, įsigijimo, valdymo ir naudojimo etapais, įskaitant teritorijų planavimą ir žemės įdirbimą, apželdinimą mišku, prekybą mediena, augalų selekciją ir Europos Sąjungos finansavimą.

Aktyviai dalyvaujame su šiais sektoriais susijusiose teisėkūros procedūrose.
Pagrindiniai projektai šioje srityje

Įtraukti industrijų porūšiai

  • Nekilnojamasis turtas
  • Statyba
  • Agroverslas ir miškininkystė
Įtraukti industrijų porūšiai
  • Nekilnojamasis turtas
  • Statyba
  • Agroverslas ir miškininkystė

Susisiekite

Audrius Petkevičius

Ekspertas

Nekilnojamojo turto ir aplinkosaugos praktikos vadovas
+37052191940
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86YXVkcml1cy5wZXRrZXZpY2l1c0BlbGxleC5sdCAiPmF1ZHJpdXMucGV0a2V2aWNpdXNAZWxsZXgubHQgPC9hPg==:xx
Praktikos srities naujienos
Atstovavome „Telia Lietuva“ sudarant didžiausią nuomos sandorį pagal nuomojamą plotą šiemet
Daugiau

Pagrindiniai šios srities projektai

Padėjome pasirašyti didžiausią 2018 m. nuomos sandorį
Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ tarpininkavo SEB sandoryje su UAB „Technopolis" dėl nuomojamo ploto naujame biurų pastate „Nova“. SEB grupės paslaugų centras verslo centre užims 26.740 kv.m. nuomojamo ploto. Naujas biurų pastatas „Nova" bus statomas šalia „Vichy" vandens parko ir „Siemens" arenos. Jį planuojama atidaryti 2020 m.

 
Atstovavome „Telia Lietuva“ sudarant didžiausią nuomos sandorį pagal nuomojamą plotą šiemet
Telekomunikacijų bendrovė „Telia Lietuva“ 2019 metų pradžioje planuoja persikraustyti į naują 6 aukštų ir daugiau nei 15 tūkst. kv. m. ploto biurą Saltoniškių g. 7, Vilniuje. Bendrovė pasirašė ilgalaikę nuomos sutartį.
 
Atstovavome klientui nuo derybų pradžios iki paskutinio etapo – sutarties sudarymo. Tai didžiausias nuomos sandoris per pastaruosius metus pagal nuomojamą plotą Lietuvoje. Šis nuomos projektas sudėtingas ne vien dėl nuomotino ploto ir numatomos nuomos trukmės, bet ir dėl to, kad pastatas bus statomas pagal „Telia Lietuva“ poreikius. Todėl greta nuomai įprastų klausimų daug laiko buvo skirta siekiant sulygti dėl efektyvaus ir abiem šalims priimtino pastato statybos proceso koordinavimo tarp nuomotojo ir nuomininko. 
 
Konsultavome BPT dėl vieno stambiausių nekilnojamojo turto sandorių nuo 2008 metų
BPT – didžiausias institucinis investuotojas į komercinės paskirties nekilnojamąjį turtą Baltijos šalyse. 2013 metais konsultavome BPT dėl viso „BPT Secura“ portfelio, sudaryto iš dešimt nekilnojamojo turto objektų Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje (mažmeninės prekybos, biurų, logistikos – iš viso 94 000 kv. m.), pardavimo.

Atlikome su pasiūlymų teikimo proceso ir sandorių struktūros nustatymu susijusias užduotis, atstovavome klientui derybose ir teikėme jam visą kitą su sandoriais susijusią pagalbą. Sandoriai buvo itin sudėtingi, su tarptautiniais elementais, todėl prireikė pažangių sprendimų.