Nekilnojamasis turtas ir statyba

Konsultuojame klientus visais nekilnojamojo turto statybos ir plėtros projektų etapais, įskaitant jungtinės veiklos struktūros formavimą, įforminimą ir derybas dėl jų, taip pat dėl su žemės naudojimu susijusių nacionalinių teisės aktų, viešosios teisės aktų reikalavimų ir aplinkosaugos taisykles atitinkančių leidimų bei patvirtinimų gavimo. Sudėtingiausiuose projektuose vadovaujamės sukaupta ilgamete patirtimi ir siūlome sprendimus bei juos įgyvendiname ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu lygmeniu.

Remiamės profesionaliomis žemės ūkio verslo ir miškininkystės sektoriaus žiniomis. Konsultuojame stambiausius šių sektorių dalyvius visais turto vertinimo, įsigijimo, valdymo ir naudojimo etapais, įskaitant teritorijų planavimą ir žemės įdirbimą, apželdinimą mišku, prekybą mediena, augalų selekciją ir Europos Sąjungos finansavimą.

Aktyviai dalyvaujame su šiais sektoriais susijusiose teisėkūros procedūrose.
Pagrindiniai projektai šioje srityje

Įtraukti industrijų porūšiai

  • Nekilnojamasis turtas
  • Statyba
  • Agroverslas ir miškininkystė
Įtraukti industrijų porūšiai
  • Nekilnojamasis turtas
  • Statyba
  • Agroverslas ir miškininkystė

Susisiekite

Audrius Petkevičius

Ekspertas

Nekilnojamojo turto ir aplinkosaugos praktikos vadovas
+37052191940
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86YXVkcml1cy5wZXRrZXZpY2l1c0BlbGxleC5sdCAiPmF1ZHJpdXMucGV0a2V2aWNpdXNAZWxsZXgubHQgPC9hPg==:xx
Praktikos srities naujienos
Atstovavome „Telia Lietuva“ sudarant didžiausią nuomos sandorį pagal nuomojamą plotą šiemet
Daugiau

Pagrindiniai šios srities projektai

„Ellex Valiunas“ atstovavo „Baltic Sea Properties“ sandoryje su įmonių grupe „Oribalt“
Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo „Baltic Sea Properties“ sandoryje su įmonių grupe „Oribalt“ dėl 6500 kv. m. ploto logistikos terminalo statybos ir nuomos. Terminalas bus skirtas medikamentų platinimui ir logistikai. Naujas logistikos centras bus statomas tarp Vilniaus ir Kauno. Planuojama jį pastatyti 2020 m. antrą ketvirtį. 

„Baltic Sea Properties“ pasirašė su „Oribalt“ 12 metų nuomos sutartį, pagal kurią įmonė taip pat turės teisę į papildomą projektą, prisijungiant dar 5000 kv.m. ploto pastatą, kas sudarytų iš viso 11500 kv. m. ploto terminalą.

Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo nekilnojamojo turto projekto vystytojui „Baltic Sea Properties“ derybose bei konsultavo ir rengė dokumentus dėl terminalo projektavimo, statybos, priežiūros ir nuomos sandorio. Prie projekto dirbo asocijuota partnerė Julija Nikitaravičienė.
 
Norite gauti daugiau teisės naujienų? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
 
Padėjome pasirašyti didžiausią 2018 m. nuomos sandorį
Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ tarpininkavo SEB sandoryje su UAB „Technopolis" dėl nuomojamo ploto naujame biurų pastate „Nova“. SEB grupės paslaugų centras verslo centre užims 26.740 kv.m. nuomojamo ploto. Naujas biurų pastatas „Nova" bus statomas šalia „Vichy" vandens parko ir „Siemens" arenos. Jį planuojama atidaryti 2020 m.

 
Atstovavome „Telia Lietuva“ sudarant didžiausią nuomos sandorį pagal nuomojamą plotą šiemet
Telekomunikacijų bendrovė „Telia Lietuva“ 2019 metų pradžioje planuoja persikraustyti į naują 6 aukštų ir daugiau nei 15 tūkst. kv. m. ploto biurą Saltoniškių g. 7, Vilniuje. Bendrovė pasirašė ilgalaikę nuomos sutartį.
 
Atstovavome klientui nuo derybų pradžios iki paskutinio etapo – sutarties sudarymo. Tai didžiausias nuomos sandoris per pastaruosius metus pagal nuomojamą plotą Lietuvoje. Šis nuomos projektas sudėtingas ne vien dėl nuomotino ploto ir numatomos nuomos trukmės, bet ir dėl to, kad pastatas bus statomas pagal „Telia Lietuva“ poreikius. Todėl greta nuomai įprastų klausimų daug laiko buvo skirta siekiant sulygti dėl efektyvaus ir abiem šalims priimtino pastato statybos proceso koordinavimo tarp nuomotojo ir nuomininko.