Nekilnojamasis turtas ir statyba

Konsultuojame klientus visais nekilnojamojo turto statybos ir plėtros projektų etapais, įskaitant jungtinės veiklos struktūros formavimą, įforminimą ir derybas dėl jų, taip pat dėl su žemės naudojimu susijusių nacionalinių teisės aktų, viešosios teisės aktų reikalavimų ir aplinkosaugos taisykles atitinkančių leidimų bei patvirtinimų gavimo. Sudėtingiausiuose projektuose vadovaujamės sukaupta ilgamete patirtimi ir siūlome sprendimus bei juos įgyvendiname ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu lygmeniu.

Remiamės profesionaliomis žemės ūkio verslo ir miškininkystės sektoriaus žiniomis. Konsultuojame stambiausius šių sektorių dalyvius visais turto vertinimo, įsigijimo, valdymo ir naudojimo etapais, įskaitant teritorijų planavimą ir žemės įdirbimą, apželdinimą mišku, prekybą mediena, augalų selekciją ir Europos Sąjungos finansavimą.

Aktyviai dalyvaujame su šiais sektoriais susijusiose teisėkūros procedūrose.
Pagrindiniai projektai šioje srityje

Įtraukti industrijų porūšiai

  • Nekilnojamasis turtas
  • Statyba
  • Agroverslas ir miškininkystė
Įtraukti industrijų porūšiai
  • Nekilnojamasis turtas
  • Statyba
  • Agroverslas ir miškininkystė

Susisiekite

Audrius Petkevičius

Ekspertas

Nekilnojamojo turto ir aplinkosaugos praktikos vadovas
+37052191940
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86YXVkcml1cy5wZXRrZXZpY2l1c0BlbGxleC5sdCAiPmF1ZHJpdXMucGV0a2V2aWNpdXNAZWxsZXgubHQgPC9hPg==:xx
Praktikos srities naujienos
Atstovavome „Telia Lietuva“ sudarant didžiausią nuomos sandorį pagal nuomojamą plotą šiemet
Daugiau

Pagrindiniai šios srities projektai

„Ellex Valiunas“ atstovavo „Hollister Incorporated“ teisiniais naujos gamyklos Kaune statybos klausimais
2019-10-03
 
Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo ir konsultavo JAV medicinos įrangos gamintoją „Hollister Incorporated“, kuri spalio 2 d. atidarė naują gamyklą Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje. 

Į naują gamyklą, kurioje bus gaminama medicininė įranga, daugiausiai stomos priežiūros priemonės, įmonė investuos 50 mln. Eur, planuoja sukurti 500 naujų darbo vietų. Gamyklos plotas sudaro 30 000 kv.m, ji užima 13 hektarų teritoriją. Statybos truko beveik 2 metus nuo 2017 m.

Advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ statybos teisės ekspertė Nijolė Vaičiūnaitė konsultavo klientą objekto vystymo klausimais, rengė rangos sutartis, atstovavo derybose, parenkant rangovus, užtikrino rangos sutarčių tinkamą įgyvendinimą.
 
Norite gauti daugiau teisės naujienų? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
 
„Ellex Valiunas“ atstovavo „Baltic Sea Properties“ užsitikrinant banko „Luminor“ refinansavimą už 23,4 mln. Eur
2019-04-25
 
Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo Norvegijos nekilnojamojo turto vystymo bendrovei „Baltic Sea Properties“, valdančiai ir administruojančiai komercinį nekilnojamąjį turtą Baltijos šalyse, užsitikrinant banko „Luminor“ refinansavimą už 23,4 mln. Eur. Šia paskola bus refinansuojamos bendrovės Lietuvoje valdomos 23 parduotuvės, kurias nuomojasi prekybos tinklas „Norfa“, bei logistikos centras, kuriame įsikūrusi bendrovė „Rhenus Logistics“.

Pagal pasirašytą susitarimą, bankas „Luminor“ refinansuoja „Baltic Sea Properties“ finansinius įsipareigojimus, turėtus kitame banke Lietuvoje, bei numato finansavimą kitiems verslo poreikiams.

Praėjusių metų pabaigoje bendrovei „Baltic Sea Properties“ priklausančių ir valdomų komercinių patalpų bendra vertė siekė apie 104 mln. Eur., o įmonės pajamos iš NT nuomos sudarė 7,67 mln. Eur. Įmonės portfelį sudaro 101.000 kv. m komercinių patalpų. „Baltic Sea Properties“ akcijos kotiruojamos „Merkur Markets“, Oslo vertybinių popierių biržoje. 

„Baltic Sea Properties“ derantis dėl refinansavimo atstovavo „Ellex Valiunas“ asocijuotoji partnerė Julija Nikitaravičienė.

Norite gauti daugiau teisės naujienų? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
 
„Ellex Valiunas“ atstovavo „Baltic Sea Properties“ sandoryje su įmonių grupe „Oribalt“
2019-03-20
 
Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo „Baltic Sea Properties“ sandoryje su įmonių grupe „Oribalt“ dėl 6500 kv. m. ploto logistikos terminalo statybos ir nuomos. Terminalas bus skirtas medikamentų platinimui ir logistikai. Naujas logistikos centras bus statomas tarp Vilniaus ir Kauno. Planuojama jį pastatyti 2020 m. antrą ketvirtį. 

„Baltic Sea Properties“ pasirašė su „Oribalt“ 12 metų nuomos sutartį, pagal kurią įmonė taip pat turės teisę į papildomą projektą, prisijungiant dar 5000 kv.m. ploto pastatą, kas sudarytų iš viso 11500 kv. m. ploto terminalą.

Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo nekilnojamojo turto projekto vystytojui „Baltic Sea Properties“ derybose bei konsultavo ir rengė dokumentus dėl terminalo projektavimo, statybos, priežiūros ir nuomos sandorio. Prie projekto dirbo asocijuota partnerė Julija Nikitaravičienė.
 
Norite gauti daugiau teisės naujienų? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!