Finansai ir investicijos

Konsultuojame pirmaujančias finansų įstaigas ir investicines bendroves svarbiausių finansinių sandorių klausimais. Turime daug patirties bankininkystės srityje sprendžiant komercinio kreditavimo, sindikuotųjų paskolų, refinansavimo ir portfelio restruktūrizavimo klausimus.
 
Padedame klientams, planuojantiems tarptautinę veiklą, laikytis teisinių nuostatų veikiant visoje Europos Sąjungoje ir visuomenės gerovės reikalavimų. Taip pat planuojame investavimo paslaugų struktūrizavimą taip, kad klientai nepažeistų taikomų apribojimų ir reikalavimų.
Pagrindiniai projektai šioje srityje

Susisiekite

Giedrius Stasevičius

Partneris

Bankininkystės ir finansų praktikos vadovas
+370 52681847
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86Z2llZHJpdXMuc3Rhc2V2aWNpdXNAZWxsZXgubHQiPmdpZWRyaXVzLnN0YXNldmljaXVzQGVsbGV4Lmx0PC9hPg==:xx

Ieva Dosinaitė

Partnerė

Bankininkystės ir finansų praktikos vadovė
+370 652 39002
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86aWV2YS5kb3NpbmFpdGVAZWxsZXgubHQiPmlldmEuZG9zaW5haXRlQGVsbGV4Lmx0PC9hPg==:xx

Pagrindiniai šios srities projektai

„Ellex Valiunas“ atstovavo „Baltic Sea Properties“ užsitikrinant banko „Luminor“ refinansavimą už 23,4 mln. Eur
2019-04-25
 
Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo Norvegijos nekilnojamojo turto vystymo bendrovei „Baltic Sea Properties“, valdančiai ir administruojančiai komercinį nekilnojamąjį turtą Baltijos šalyse, užsitikrinant banko „Luminor“ refinansavimą už 23,4 mln. Eur. Šia paskola bus refinansuojamos bendrovės Lietuvoje valdomos 23 parduotuvės, kurias nuomojasi prekybos tinklas „Norfa“, bei logistikos centras, kuriame įsikūrusi bendrovė „Rhenus Logistics“.

Pagal pasirašytą susitarimą, bankas „Luminor“ refinansuoja „Baltic Sea Properties“ finansinius įsipareigojimus, turėtus kitame banke Lietuvoje, bei numato finansavimą kitiems verslo poreikiams.

Praėjusių metų pabaigoje bendrovei „Baltic Sea Properties“ priklausančių ir valdomų komercinių patalpų bendra vertė siekė apie 104 mln. Eur., o įmonės pajamos iš NT nuomos sudarė 7,67 mln. Eur. Įmonės portfelį sudaro 101.000 kv. m komercinių patalpų. „Baltic Sea Properties“ akcijos kotiruojamos „Merkur Markets“, Oslo vertybinių popierių biržoje. 

„Baltic Sea Properties“ derantis dėl refinansavimo atstovavo „Ellex Valiunas“ asocijuotoji partnerė Julija Nikitaravičienė.

Norite gauti daugiau teisės naujienų? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
 
Konsultavome „United Partners“ ruošiantis išleisti obligacijas
Lietuvos ir Estijos teisininkų komandos „United Partners“ padėjo parengti obligacijų sąlygas ir kitą dokumentaciją, pagal kurią išleistos obligacijos buvo listinguotos „First North“. Iš obligacijų platinimo gautos lėšos skirtos finansuoti nekilnojamojo turto - logistikos centro Vievyje - įsigijimą.
Padėjome „BLender“ gauti elektroninių pinigų įstaigos licenciją
Dar viena jauna Izraelio finansų technologijų bendrovė pasirinko Lietuvą kaip jurisdikciją, iš kurios plės savo veiklą tarptautiniu mastu. „BLender“ sukūrė sėkmingą tarpusavio skolinimosi platformos modelį. Padėjome įmonei gauti Lietuvos banko elektroninių pinigų įstaigos licenciją su tuo susijusiai veiklai ir plėtrai Europoje.