Energetika ir infrastruktūra

Konsultuojame klientus įvairiais teisiniais energetikos sektoriaus klausimais. Esame sukaupę daug profesinės patirties elektros, įskaitant jos gamybą iš atsinaujinančių šaltinių ir branduolinėse jėgainėse, dujų ir naftos gavybos, realizacijos ir gamtinių išteklių sektoriuose.

Nuolat dalyvaujame svarbiausiuose regiono ir nacionaliniuose energetikos projektuose bei iniciatyvose, todėl galime padėti didžiausioms tarptautinėms ir pirmaujančioms nacionalinėms bendrovėms sudaryti sudėtingus ir pažangius sandorius.

Atstovaujame klientams bendraujant su reguliavimo institucijomis, nacionaliniuose ir arbitražo teismuose. Konsultuojame sudėtingais, europinį arba tarptautinį aspektą turinčiais energetikos teisės klausimais.
Pagrindiniai projektai šioje srityje

Įtraukti industrijų porūšiai

  • Energetika
  • Infrastruktūra
Įtraukti industrijų porūšiai
  • Energetika
  • Infrastruktūra

Susisiekite

Pagrindinis kontaktinis asmuo: Energetika

Dovilė Greblikienė

Partnerė

crypt:KzM3MCA2ODYgODc3MDc=:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86ZG92aWxlLmdyZWJsaWtpZW5lQGVsbGV4Lmx0ICI+ZG92aWxlLmdyZWJsaWtpZW5lQGVsbGV4Lmx0IDwvYT4=:xx
Pagrindinis kontaktinis asmuo: Infrastruktūra

Ramūnas Petravičius

Partneris

crypt:KzM3MCA2ODc3OTgyMw==:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cmFtdW5hcy5wZXRyYXZpY2l1c0BlbGxleC5sdCI+cmFtdW5hcy5wZXRyYXZpY2l1c0BlbGxleC5sdDwvYT4=:xx

Pagrindiniai šios srities projektai

Atstovavome bankams „BNP Paribas” ir SEB, kurie veikė kaip „Lietuvos energija“, UAB obligacijų programos organizatoriai
Atstovavome bankams „BNP Paribas” ir SEB, kurie veikė kaip „Lietuvos energija“, UAB patvirtintos iki 1 mlrd. Eurų vertės obligacijų programos organizatoriai. Pagal patvirtintą programą planuojama tarptautinėse rinkose platinti iki 200 mln. Eurų siekiančią obligacijų emisiją.
 
Lietuvoje – tai ypatingas atvejis, nes pirmą kartą valstybės valdoma įmonė diversifikuoja skolos portfelį išleisdama „žaliąsias obligacijas“. Be to, tai būtų pirma užsienio rinkose platinama obligacijų emisija leidžiama įmonės, kurios forma – uždaroji akcinė bendrovė (UAB gavo tokią galimybę tik po neseniai atlikto tai numatančio Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymo pakeitimo). 
Atstovavome „Orion Alternative Energy Fund" ir Energy Investment Fund parduodant vėjo jėgainių parką „Pamario jėgainių energija“
UAB „Orion Asset Management“ valdomam investiciniam fondui „Orion Alternative Energy Fund“ (OAEF) ir investiciniam fondui „Energy Investment Fund“ teikėme teisines konsultacijas pasirašant vieno didžiausių ir efektyviausių Lietuvoje vėjo jėgainių parkų „Pamario jėgainių energija“ akcijų pardavimo sutartį.
 
„Pamario jėgainių parką“ sudaro 19 vėjo jėgainių, o bendra galia siekia 45 MW. Tai didžiausias pagal instaliuotą galią parkas, kuris 2016 metais buvo vienas efektyviausių Lietuvoje.
Padėjome bendrovei „Odin Energi A/S“ ir kitiems akcininkams parduoti Rusijos naftos įmonę
Rusijos Uralo regione veikusią naftos gavybos įmonę OOO „Yedinyye neftepromyslovyye energeticheskiye sistemy“ valdė įmonė „Odin Energi A/S“ su grupe akcininkų.

Teikėme teisines konsultacijas klientui vykdant įmonės pardavimo sutartį Rusijos naftos gavybos ir gamybos bendrovei OAO „Neftisa“.