Uždaryti

Reguliuojamos industrijos

Dirbdami įvairiuose pramonės sektoriuose, sukaupėme išskirtinę su Baltijos regiono reguliuojamomis pramonės šakomis susijusią patirtį.
 
Teikiame visas paslaugas, susijusias su pramonės reguliavimo klausimais, pavyzdžiui, licencijavimu, reguliavimo institucijų nustatomomis kainomis ir specialių konkretiems produktams nustatytų reikalavimų laikymusi. Turime daug Europos Sąjungos acquis perkėlimo į nacionalinę teisę, taip pat standartizavimo ir atitikties vertinimo patirties.

Susisiekite

Dr. Jaunius Gumbis

Partneris

Prekybos ir komercinės veiklos praktikos vadovas
+370 52681830
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86amF1bml1cy5ndW1iaXNAZWxsZXgubHQgIj5qYXVuaXVzLmd1bWJpc0BlbGxleC5sdCA8L2E+:xx

Dovilė Greblikienė

Partnerė

Prekybos ir komercinės veiklos praktikos vadovė
+370 52681875
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86ZG92aWxlLmdyZWJsaWtpZW5lQGVsbGV4Lmx0ICI+ZG92aWxlLmdyZWJsaWtpZW5lQGVsbGV4Lmx0IDwvYT4=:xx

Pagrindiniai šios srities projektai

Padėjome parengti pirmą Lietuvos vidutinės trukmės skolos vertybinių popierių eurais programą bei pradinę emisiją
Tarpininkavome bankininkystės grupei „BNP Paribas“ ir investicijų bankui „Barclays Capital“ steigiant Lietuvos Respublikos vidutinės trukmės skolos vertybinių popierių eurais (EMTN) programą ir pagal ją vykdant pradinę emisiją.

Tai buvo pirmoji Lietuvos Respublikos EMTN programa, pagal kurią išleistų vertybinių popierių nominalioji vertė – 500 mln. eurų. 
Padėjome klientui įsigyti Lietuvos centrinį vertybinių popierių depozitoriumą
Lietuvos bankui parduodant ribotos atsakomybės akcinės bendrovės Lietuvos centrinis vertybinių popierių depozitoriumas akcijas, padėjome biržų operatoriui „Nasdaq OMX Helsinki Ltd.“ dalyvauti konkurse.

Šis sandoris padėjo mūsų klientui visiškai integruoti Baltijos ir Šiaurės šalių vertybinių popierių biržas ir depozitoriumus.
Europos Sąjungos trečiojo energetikos paketo ir Europos Sąjungos teisės aktų, kuriais reglamentuojama atsinaujinančiųjų išteklių energija, perkėlimas į Lietuvos nacionalinę teisę
valstybės institucijų ir energetikos bendrovių konsultavimas dėl būtinų pakeitimų, kuriuos turi atlikti įmonės, norėdamos laikytis ES lygmeniu nustatytų reikalavimų