Uždaryti

Prekyba

Dalyvaujame daugelyje sudėtingiausių užsienio ir nacionalinių prekybos sandorių. Sprendžiame visus komercinės ir verslo teisės klausimus, derindami teisinę kompetenciją, gilias atitinkamo sektoriaus žinias ir požiūrį, kad nieko nėra neįmanomo. Padedame didžiausiems užsienio verslo subjektams patekti į Lietuvos rinką ir sudarinėti bei vykdyti sandorius su nacionaliniais prekybos partneriais. Su keliomis jurisdikcijomis susijusių komercinių sandorių tvarkymo srityje išsiskiriame sudėtingų tarptautinių sandorių valdymo veikla ir su tuo susijusia didele patirtimi.

Susisiekite

Dr. Jaunius Gumbis

Partneris

Prekybos ir komercinės veiklos praktikos vadovas
+370 52681830
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86amF1bml1cy5ndW1iaXNAZWxsZXgubHQgIj5qYXVuaXVzLmd1bWJpc0BlbGxleC5sdCA8L2E+:xx

Dovilė Greblikienė

Partnerė

Prekybos ir komercinės veiklos praktikos vadovė
+370 52681875
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86ZG92aWxlLmdyZWJsaWtpZW5lQGVsbGV4Lmx0ICI+ZG92aWxlLmdyZWJsaWtpZW5lQGVsbGV4Lmx0IDwvYT4=:xx

Pagrindiniai šios srities projektai

Konsultavome Europos Komisiją dėl energetikos, mobilumo ir transporto politikos teisinių aspektų
Europos Komisija vykdė konkursą sudaryti bendrą paslaugų sutartį su keliais tiekėjais dėl teisinės, ekonominės ir techninės pagalbos paslaugų teikimo energetikos, mobilumo ir transporto politikos srityse.

Kartu su ekspertų grupe padėjome Europos Komisijai energetikos srityje teisiniais, ekonominiais ir techniniais klausimais.
Atstovavome „Axpo Nordic“, vienai iš prekybos elektra lyderių Europoje
„Axpo Nordic“ – viena stambiausių Europos prekybos elektros energija bendrovių ir pirmoji užsienio bendrovė, pradėjusi veiklą Lietuvos elektros rinkoje. Bendrovė sparčiai plečia komercinės veiklos, susijusios su fizine ir finansine prekyba elektros energija visose trijose Baltijos šalyse, apimtis.
 
„Axpo Nordic“ teikiame teisines konsultacijas ir pagalbą. Mūsų paslaugos apima leidimus prekiauti elektros energija Baltijos šalyse, prekybos sutarčių rengimą, įskaitant pagrindinės sutarties projekto rengimą ir derybas dėl atskirų dvišalių sandorių sudarymo, konsultacijas teisiniais ir reguliavimo klausimais, pagalbą, susijusią su tarpvalstybiniais elektros energijos srautais, kainodarą, apmokestinimą, muitus ir santykius su reguliavimo institucijomis.
Dalyvavome keliuose svarbiuose pramoninės paskirties nekilnojamojo turto projektuose Lietuvoje
2012 metais teikėme teisines konsultacijas keliuose reikšminguose pramonės projektuose Lietuvoje.

Konsultavome vieną didžiausių medžio perdirbimo bendrovių Baltijos šalyse „Juodeliai“ statant moderniausią Baltijos šalyse lentpjūvę. Nustatėme projekto struktūrą, rengėme projekto sutartis, dalyvavome šalių derybose. Be to, konsultavome klientę banko paskolos, projektavimo, statybos proceso ir kitais klausimais.
Taip pat padėjome oficialiai „Renault Trucks“ atstovei „Skuba“ įsigyti buvusį pramonės kompleksą naudotų sunkvežimių techninės priežiūros ir pardavimo centrui statyti.

Dirbome su pirmaujančios cukraus gamintojos Šiaurės ir Baltijos šalyse „Nordic Sugar“ dukterine bendrove Lietuvoje „Nordic Sugar Kėdainiai“. Konsultavome bendrovę dėl gamyklos ir žemės pardavimo siekiant jų vietoje vystyti naujus pramoninės paskirties objektus.