Uždaryti

Infrastruktūra ir plėtra

Padedame klientams įveikti kiekvieną nekilnojamojo turto statybos ir vystymo projektų etapą – nuo jungtinės veiklos struktūros nustatymo, įforminimo ir derybų dėl jos iki vietos žemės naudojimo, viešosios teisės ir aplinkos apsaugos reikalavimus atitinkančių leidimų bei patvirtinimų gavimo.
 
Konsultuojame planavimo ir reguliavimo procesų klausimais, susijusiais su įvairių rūšių vystymo veikla. Mūsų darbo prie infrastruktūros projektų patirtis apima klausimus, susijusius su keliais, oro uostais, geležinkeliais ir vandentiekiu.
 
Padedame klientams spręsti infrastruktūros patvirtinimo ir vystymo, žemės sklypų konsolidavimo ir padalijimo, viešojo ir privataus sektorių partnerystės, energetikos ir komunalinių paslaugų projektų bei aplinkos apsaugos klausimus.

Susisiekite

Nijolė Vaičiūnaitė

Ekspertė

+370 52681896
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86bmlqb2xlLnZhaWNpdW5haXRlQGVsbGV4Lmx0Ij5uaWpvbGUudmFpY2l1bmFpdGVAZWxsZXgubHQ8L2E+:xx

Pagrindiniai šios srities projektai

„Ellex Valiunas“ atstovavo „Hollister Incorporated“ teisiniais naujos gamyklos Kaune statybos klausimais
2019-10-03
 
Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo ir konsultavo JAV medicinos įrangos gamintoją „Hollister Incorporated“, kuri spalio 2 d. atidarė naują gamyklą Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje. 

Į naują gamyklą, kurioje bus gaminama medicininė įranga, daugiausiai stomos priežiūros priemonės, įmonė investuos 50 mln. Eur, planuoja sukurti 500 naujų darbo vietų. Gamyklos plotas sudaro 30 000 kv.m, ji užima 13 hektarų teritoriją. Statybos truko beveik 2 metus nuo 2017 m.

Advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ statybos teisės ekspertė Nijolė Vaičiūnaitė konsultavo klientą objekto vystymo klausimais, rengė rangos sutartis, atstovavo derybose, parenkant rangovus, užtikrino rangos sutarčių tinkamą įgyvendinimą.
 
Norite gauti daugiau teisės naujienų? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
 
„Ellex Valiunas“ atstovavo „Baltic Sea Properties“ sandoryje su įmonių grupe „Oribalt“
2019-03-20
 
Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo „Baltic Sea Properties“ sandoryje su įmonių grupe „Oribalt“ dėl 6500 kv. m. ploto logistikos terminalo statybos ir nuomos. Terminalas bus skirtas medikamentų platinimui ir logistikai. Naujas logistikos centras bus statomas tarp Vilniaus ir Kauno. Planuojama jį pastatyti 2020 m. antrą ketvirtį. 

„Baltic Sea Properties“ pasirašė su „Oribalt“ 12 metų nuomos sutartį, pagal kurią įmonė taip pat turės teisę į papildomą projektą, prisijungiant dar 5000 kv.m. ploto pastatą, kas sudarytų iš viso 11500 kv. m. ploto terminalą.

Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo nekilnojamojo turto projekto vystytojui „Baltic Sea Properties“ derybose bei konsultavo ir rengė dokumentus dėl terminalo projektavimo, statybos, priežiūros ir nuomos sandorio. Prie projekto dirbo asocijuota partnerė Julija Nikitaravičienė.
 
Norite gauti daugiau teisės naujienų? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!
 
Konsultavome dėl vienų didžiausių investicijų į nekilnojamąjį turtą Lietuvoje 2013-aisiais
Investicijų valdymo bendrovė „Lords LB“, sudariusi akcijų sandorį su „SMI Real Estate Group“, įsigijo dešimties nekilnojamojo turto objektų Lietuvoje ir Latvijoje portfelį. Tai buvo vienas iš dviejų stambiausių su nekilnojamojo turto portfeliais susijusių sandorių nuo 2008-ųjų. Po šio sandorio „Lords LB“ perėmė valdyti daugiau kaip 250 mln. eurų vertės nekilnojamojo turto portfelį.

Šiame tarptautiniame sandoryje „Lords LB“ konsultavome kartu su kolegomis iš Latvijos. Įgyvendinant sandorį kilo sudėtingų teisinių klausimų dėl finansinių sunkumų patiriančio subjekto, kuris vykdė statybos darbus kultūros paveldo objektų apsaugos zonoje. Be to, projektas buvo susijęs su sudėtingomis nuosavybės ir finansavimo schemomis. Atsižvelgdami į dėl to kylančią didesnę teisinę riziką, teikėme pažangius sprendimus.