Uždaryti

Privatus ir rizikos kapitalas

Esame įvairių sektorių privataus kapitalo ekspertai.
 
Atstovaujame privataus kapitalo subjektams, valdymo grupėms, kreditoriams ir portfelio bendrovėms visuose privataus kapitalo gyvavimo ciklo etapuose bei teikiame kvalifikuotas ir ekonomiškai efektyvias rizikos kapitalo fondų teisinio atstovavimo paslaugas.
 
Mūsų klientai vertina kruopštų jų interesų gynimą.

Susisiekite

Dr. Robertas Čiočys

Partneris

Įmonių susijungimo ir įsigijimo, privataus kapitalo ir verslo steigimo praktikos vadovas
+370 52681844
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cm9iZXJ0YXMuY2lvY3lzQGVsbGV4Lmx0Ij5yb2JlcnRhcy5jaW9jeXNAZWxsZXgubHQ8L2E+:xx

Pagrindiniai šios srities projektai

Dalyvavome vykdant pirmąjį po finansinės krizės viešąjį įmonės perėmimą
Banko „Citigroup“ privačiojo kapitalo atšaka „Citi Venture Capital“ ir daugiausia Lietuvoje ir Lenkijoje veikianti stambi investicinė bendrovė „Invalda“ pasirinko „Jefferies“ savo investiciniu banku „Sanitas“ akcijoms parduoti.
„Sanitas“ – generinių vaistų gamintoja, veikianti Vidurio ir Rytų Europos regione bei Rusijoje, jos akcijos įtrauktos į prekybą „Nasdaq OMX Vilnius“ akcijų biržoje.

Padėjome bankui „Jefferies“ parduoti įmonės „Sanitas“ akcijas tarptautinei specializuotų farmacijos produktų bendrovei „Valeant Pharmaceuticals“.
Padėjome įvykdyti sudėtingą sandorį parduodant didžiausio ir inovatyviausio Šiaurės Europos kviečių krakmolo ir glitimo gamintojo akcijų dalį
AB „Amilina“ – viena didžiausių ir pažangiausių kviečių krakmolo ir glitimo gamintojų Šiaurės Europoje.
 
Padėjome privačiojo kapitalo fondui „Amber Trust II S.C.A, SICAR“, skirtam investuoti į pelningas ir saugias (angl. blue-chip) akcijas, parduoti jo valdomą bendrovės AB „Amilina“ akcijų dalį naujam investuotojui „Roquette Freres“.
 
Taip pat konsultavome kontrolinį bendrovės AB „Amilina“ akcijų paketą turinčią UAB „Grūdainė“ sudarant akcininkų sutartį su „Roquette Freres“.
2014-aisiais verslo ir finansinių naujienų agentūra „Bloomberg“ „Ellex Valiunas“ įvardijo geriausia advokatų kontora Rytų Europos susijungimų ir įsigijimų srityje.“