Uždaryti

Nemokumas ir restruktūrizavimas

Mūsų išskirtinė restrukturizavimo srityje specializuotų teisininkų komanda, turi gilių žinių, patirties ir išteklių, leidžiančių klientams padėti spręsti restruktūrizavimo ir bankroto klausimus nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu. Gebame spręsti sudėtingus, su keliomis jurisdikcijomis susijusius bankroto ir restruktūrizavimo klausimus.
 
Konsultuojame skolininkus, kreditorius, kreditorių grupes ir komitetus, taip pat kreditorius, kuriems suteiktas jų reikalavimų įvykdymo užtikrinimas ir kuriems toks užtikrinimas nesuteiktas.
 
Turime patirties, susijusios su neteisminiu ginčų sprendimu, restruktūrizavimu ir susitarimais dėl susilaikymo nuo tam tikrų teisinių veiksmų, likvidavimu bei tarptautinėmis bylomis.

Susisiekite

Dr. Robertas Čiočys

Partneris

Įmonių susijungimo ir įsigijimo, privataus kapitalo ir verslo steigimo praktikos vadovas
+370 52681844
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cm9iZXJ0YXMuY2lvY3lzQGVsbGV4Lmx0Ij5yb2JlcnRhcy5jaW9jeXNAZWxsZXgubHQ8L2E+:xx

Komanda

Laura Paulaitė (Karalkevičiūtė)

Teisininkė

+37052681897
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86bGF1cmEucGF1bGFpdGVAZWxsZXgubHQgIj5sYXVyYS5wYXVsYWl0ZUBlbGxleC5sdCA8L2E+:xx

Pagrindiniai šios srities projektai

Padėjome bankrutavusiam bankui „Snoras“ parduoti turimas didžiausios Lietuvos žiniasklaidos grupės akcijas
Vykstant bankroto procedūrai bankas pardavė antrinę įmonę UAB „Snoras Media“. Ji valdė 34 proc. didžiausios Lietuvos žiniasklaidos grupės „Lietuvos rytas“ akcijų ir veikė kaip kontroliuojančioji įmonė. Pirkėju tapo didžiausia Lietuvos didmeninės prekybos parfumerijos ir kosmetikos produktais bendrovė „Fragrances International“.

Padėjome bankui ir bankroto administratoriui sutvarkyti visus sandorio aspektus, įskaitant UAB „Snoras Media“ įsiskolinimo bankui „Snoras“ restruktūrizavimą prieš parduodant.
Padėjome klientams įsigyti didžiausio Baltijos šalyse vėjo jėgainių parko operatorių
AB „Inter Rao Lietuva“ yra antrinė įmonė, priklausanti tarptautinei elektros energijos bendrovei, pagrindinei pasaulinės energetikos rinkos dalyvei „Inter Rao UES“. Ji taip pat yra viena iš 10 pirmaujančių energetikos bendrovių pasaulyje pagal eksploatuojamus pajėgumus ir verslo apimtį.

Konsultavome AB „Inter Rao Lietuva“ įsigyjant 100 proc. UAB „Vėjų spektras“ akcijų. Pastaroji valdo didžiausią vėjo jėgainių parką Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Akcijos įsigytos iš „Enercon Independent Power Producer GmbH“ ir kelių privačių asmenų.
Teikėme mokesčių konsultacijas įmonių grupei „Abbott“ vykstant tarptautiniam restruktūrizavimui
Įmonių grupei „Abbott“ restruktūrizuojant verslą teikėme teisines konsultacijas dėl „Abbott Pharmaceutical Laboratories“ perleidimo naujai bendrovei „Abbvie“.

Siekdami užtikrinti sandorio veiksmingumą, nustatėme jo struktūrą. Konsultavome įmonių grupę „Abbott“ mokesčių ir reguliavimo klausimais, atlikome mokestinį patikrinimą ir padėjome sumažinti mokestinę riziką. Mūsų pastangos ir atlikti pakeitimai turėjo didelį poveikį klientės sąnaudoms (pirmiausia susijusioms su mokesčių sąnaudomis), todėl buvo gauta didelė materialinė nauda.