Uždaryti

Įmonių valdymas ir konsultavimas

Turime sukaupę didelę patirtį konsultuojant pirmaujančias įvairių sektorių nacionalines ir tarptautines įmones. Dalyvaujame įvairių pramonės sektoriaus bei tarptautinių institucijų įmonių teisės ir įmonių reguliavimo tobulinimo veikloje.
 
Dirbame su klientais visuose jų verslo ciklo etapuose, įskaitant valdymo sistemos nustatymą privataus kapitalo bendrovėse, pirmą kartą viešai savo akcijas platinančiose (IPO) bendrovėse ir bendrosiose įmonėse. Iš anksto su klientais pasidalijame įžvalgomis apie susiklosčiusias naujas aplinkybes, nes tai jiems gali padėti pasiruošti pokyčiams.
 
Valstybinėms ir privačioms bendrovėms siūlome išsamias konsultacijas ir atstovavimo paslaugas, susijusias su reguliavimo aplinka ir geriausia įmonių valdymo praktika.

Susisiekite

Dr. Robertas Čiočys

Partneris

Įmonių susijungimo ir įsigijimo, privataus kapitalo ir verslo steigimo praktikos vadovas
crypt:KzM3MCA2ODMgMzM0MTM=:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cm9iZXJ0YXMuY2lvY3lzQGVsbGV4Lmx0Ij5yb2JlcnRhcy5jaW9jeXNAZWxsZXgubHQ8L2E+:xx

Komanda

Rūta Armonė

Asocijuotoji partnerė

Įmonių teisės ir įmonių susijungimo ir įsigijimo praktikos vadovė
crypt:KzM3MCA2NDAgNDEzMTM=:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cnV0YS5hcm1vbmVAZWxsZXgubHQiPnJ1dGEuYXJtb25lQGVsbGV4Lmx0PC9hPg==:xx

Paulius Gruodis

Partneris

Įmonių teisės ir įmonių susijungimo ir įsigijimo praktikos vadovas
crypt:KzM3MCA2ODc3NjUzMA==:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cGF1bGl1cy5ncnVvZGlzQGVsbGV4Lmx0ICI+cGF1bGl1cy5ncnVvZGlzQGVsbGV4Lmx0IDwvYT4=:xx

Pagrindiniai šios srities projektai

Padėjome sudaryti palankesnes sąlygas „Kinze Manufacturing, Inc.“ plėtrai į Rytų Europos rinkas
„Kinze Manufacturing, Inc.“ – viena didžiausių Šiaurės Amerikos žemės ūkio įrangos bendrovių. Atstovavome bendrovei atidarant naują gamybos įmonę Lietuvoje – tai dalis didesnio masto plėtros į Europos rinkas.

Konsultavome sudėtingais mokesčių klausimais, dėl imigracijos, įdarbinimo, atsarginių dalių importo į Europos Sąjungą ir parengėme visus bendrovės vidaus dokumentus. Ir toliau nuolat teikiame „Kinze“ teisines paslaugas.
Konsultavome dėl naujos atominės elektrinės statybų Lietuvoje bei elektros tinklų su Švedija ir Lenkija tiesimo finansavimo
Lietuvos Respublikos Vyriausybė, UAB Visagino atominė elektrinė, AB „Litgrid“ ir šioms grupėms priklausančios įmonės kreipėsi į mus teisinės konsultacijos. LR Vyriausybę domino atsakymai į sudėtingus energetikos projekto klausimus, tokius kaip naujos atominės elektrinės statyba Lietuvoje ir elektros tinklų su Švedija ir Lenkija tiesimas. 

Savo apimtimi ir verte tai buvo visų laikų didžiausias Baltijos šalių projektas. Konsultacijose buvo sprendžiamos projekto finansavimo schemos, kuriami instituciniai viešojo ir privačiojo sektoriaus partnerystės modeliai.
Teikėme mokesčių konsultacijas įmonių grupei „Abbott“ vykstant tarptautiniam restruktūrizavimui
Įmonių grupei „Abbott“ restruktūrizuojant verslą teikėme teisines konsultacijas dėl „Abbott Pharmaceutical Laboratories“ perleidimo naujai bendrovei „Abbvie“.

Siekdami užtikrinti sandorio veiksmingumą, nustatėme jo struktūrą. Konsultavome įmonių grupę „Abbott“ mokesčių ir reguliavimo klausimais, atlikome mokestinį patikrinimą ir padėjome sumažinti mokestinę riziką. Mūsų pastangos ir atlikti pakeitimai turėjo didelį poveikį klientės sąnaudoms (pirmiausia susijusioms su mokesčių sąnaudomis), todėl buvo gauta didelė materialinė nauda.