Uždaryti

Įmonių susijungimo ir įsigijimo sandoriai

Garsėjame konsultacijomis dėl didžiausių ir daugiausia dėmesio sulaukusių susijungimo ir įsigijimo sandorių regione.
 
Turime didelę vadovavimo sudėtingiems ne vieną jurisdikciją ir kelias šalis apimantiems sandoriams bei jų valdymo patirtį.
 
Konsultuojame tiek pirkėjus, tiek pardavėjus, taip pat nacionalines ir tarptautines bendroves. Sukaupta tarptautinė patirtis ir puikus nacionalinių sąlygų išmanymas leidžia klientams pasiūlyti moderniausius sprendimus.

Susisiekite

Paulius Gruodis

Partneris

Įmonių teisės ir įmonių susijungimo ir įsigijimo praktikos vadovas
crypt:KzM3MCA2ODc3NjUzMA==:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cGF1bGl1cy5ncnVvZGlzQGVsbGV4Lmx0ICI+cGF1bGl1cy5ncnVvZGlzQGVsbGV4Lmx0IDwvYT4=:xx

Žilvinas Zinkevičius

Partneris

crypt:KzM3MCA2OTggMzI1MDQ=:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86emlsdmluYXMuemlua2V2aWNpdXNAZWxsZXgubHQiPnppbHZpbmFzLnppbmtldmljaXVzQGVsbGV4Lmx0PC9hPg==:xx

Pagrindiniai šios srities projektai

„Ellex Valiunas“ atstovavo UAB „Modus grupė“ parduodant BMW platinimo verslą Lietuvoje
2018-12-04
 
Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo UAB „Modus grupė“ priklausančiai įmonei UAB „Inter Krasta“, sudarant akcijų pirkimo-pardavimo sutartį su Didžiosios Britanijos įmone „Inchcape International Holdings Limited“ dėl 100% akcijų paketo perleidimo įmonėse UAB „Krasta Auto“, UAB „Krasta Auto Kaunas“ ir UAB „Kasta Auto Klaipėda“. Šiuo sandoriu UAB „Inter Krasta“ perleido savo BMW platinimo verslą Lietuvoje.
 
Projektui vadovavo partneris Paulius Gruodis ir teisininkas Mantas Juška, komandoje taip pat dirbo asocijuotoji partnerė Dovilė Skestenienė, jaunesnysis teisininkas Arvydas Grušeckas ir kiti teisininkai.
 
Prieš sudarant pirkimo-pardavimo sutartį dėl BMW platinimo verslo, „Ellex Valiunas“ komanda taip pat konsultavo UAB „Inter Krasta“ dėl Fiat-Chrysler platinimo verslo pardavimo kitai grupės įmonei. Fiat-Chrysler platinimo verslas nebus perleidžiamas „Inchcape International Holdings Limited“.
Dalyvavome vykdant pirmąjį po finansinės krizės viešąjį įmonės perėmimą
Banko „Citigroup“ privačiojo kapitalo atšaka „Citi Venture Capital“ ir daugiausia Lietuvoje ir Lenkijoje veikianti stambi investicinė bendrovė „Invalda“ pasirinko „Jefferies“ savo investiciniu banku „Sanitas“ akcijoms parduoti.
„Sanitas“ – generinių vaistų gamintoja, veikianti Vidurio ir Rytų Europos regione bei Rusijoje, jos akcijos įtrauktos į prekybą „Nasdaq OMX Vilnius“ akcijų biržoje.

Padėjome bankui „Jefferies“ parduoti įmonės „Sanitas“ akcijas tarptautinei specializuotų farmacijos produktų bendrovei „Valeant Pharmaceuticals“.
Buvome pagrindinis oro linijų „Air Lituanica“ patarėjas
Buvome pagrindinis oro linijų „Air Lituanica“ patarėjas, Estijos oro linijoms vienašališkai nutraukus bendradarbiavimo sutartis.

Stokholmo arbitražo institute padėjome klientui laimėti sudėtingą kompleksinį aviacijos ginčą su Estijos oro linijomis, kurio vertė buvo didesnė nei 2 mln. eurų.