Įmonių teisė, įmonių susijungimai ir įsigijimai

Esame sukaupę didelę susijungimų ir įsigijimų sandorių patirtį: konsultavome dėl didžiausių sandorių nacionalinėje rinkoje ir visame pasaulyje. Veikėme kaip nepriklausomi konsultantai ir glaudžiai bendradarbiavome su geriausiomis advokatų kontoromis Europoje ir už jos ribų.

Įmonių valdymo, atitikties ir atsakomybės klausimais klientus konsultuojame kasdien, tačiau labiausiai klientų pasitikėjimo nusipelnėme spręsdami verslo struktūros nustatymo ir restruktūrizavimo, strateginių pokyčių, naujų veiklos krypčių ir krizių valdymo klausimus.

Remdamiesi sėkminga tarptautine patirtimi ir giliu nacionalinės sistemos išmanymu, savo klientams siūlome geriausius ir pažangiausius sprendimus.
 
Pagrindiniai projektai šioje srityje

Susisiekite

Paulius Gruodis

Partneris

Įmonių teisės ir įmonių susijungimo ir įsigijimo praktikos vadovas
+370 52681807
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cGF1bGl1cy5ncnVvZGlzQGVsbGV4Lmx0ICI+cGF1bGl1cy5ncnVvZGlzQGVsbGV4Lmx0IDwvYT4=:xx

Žilvinas Zinkevičius

Partneris

Įmonių teisės ir įmonių susijungimo ir įsigijimo praktikos vadovas
+370 52681851
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86emlsdmluYXMuemlua2V2aWNpdXNAZWxsZXgubHQiPnppbHZpbmFzLnppbmtldmljaXVzQGVsbGV4Lmx0PC9hPg==:xx
Praktikos srities naujienos
„Ellex“ konsultavo „Selecta“ grupę parduodant jos verslą Baltijos šalyse
Daugiau

Pagrindiniai šios srities projektai

„Ellex Valiunas“ atstovavo UAB „Modus grupė“ parduodant BMW platinimo verslą Lietuvoje
Advokatų kontora „Ellex Valiunas“ atstovavo UAB „Modus grupė“ priklausančiai įmonei UAB „Inter Krasta“, sudarant akcijų pirkimo-pardavimo sutartį su Didžiosios Britanijos įmone „Inchcape International Holdings Limited“ dėl 100% akcijų paketo perleidimo įmonėse UAB „Krasta Auto“, UAB „Krasta Auto Kaunas“ ir UAB „Kasta Auto Klaipėda“. Šiuo sandoriu UAB „Inter Krasta“ perleido savo BMW platinimo verslą Lietuvoje.
 
Projektui vadovavo partneris Paulius Gruodis ir teisininkas Mantas Juška, komandoje taip pat dirbo asocijuotoji partnerė Dovilė Skestenienė, jaunesnysis teisininkas Arvydas Grušeckas ir kiti teisininkai.
 
Prieš sudarant pirkimo-pardavimo sutartį dėl BMW platinimo verslo, „Ellex Valiunas“ komanda taip pat konsultavo UAB „Inter Krasta“ dėl Fiat-Chrysler platinimo verslo pardavimo kitai grupės įmonei. Fiat-Chrysler platinimo verslas nebus perleidžiamas „Inchcape International Holdings Limited“.
Atstovavome „Baltic Retail Properties“ parduodant 70 proc. akcijų paketą fondui „CPA®:17 – Global“
Atstovavome „Baltic Retail Properties“ (BRP) akcininkus („Kesko Senukai” prezidentą Artūrą Rakauską, „Senukų” tinklo įkūrėją Augustiną Rakauską ir investicinę grupę „Žabolis ir partneriai”) parduodant 70 proc. akcijų paketą fondui „CPA®:17 – Global“, kurį valdo JAV bendrovė „W. P. Carey“, ir 10 proc. „Kesko“. BRP Baltijos šalyse valdo 19 prekybos ir logistikos pastatų, nuomojamų Kesko-Senukai (Baltijos šalyse pirmaujančio DIY operatoriaus). Po šio sandorio BRP akcininkams liko priklausyti 20 proc. BRP akcijų. Tai didžiausias šiemet portfelinis nekilnojamojo turto sandoris Baltijos šalių regione.
Atstovavome „Orion Alternative Energy Fund" ir Energy Investment Fund parduodant vėjo jėgainių parką „Pamario jėgainių energija“
UAB „Orion Asset Management“ valdomam investiciniam fondui „Orion Alternative Energy Fund“ (OAEF) ir investiciniam fondui „Energy Investment Fund“ teikėme teisines konsultacijas pasirašant vieno didžiausių ir efektyviausių Lietuvoje vėjo jėgainių parkų „Pamario jėgainių energija“ akcijų pardavimo sutartį.
 
„Pamario jėgainių parką“ sudaro 19 vėjo jėgainių, o bendra galia siekia 45 MW. Tai didžiausias pagal instaliuotą galią parkas, kuris 2016 metais buvo vienas efektyviausių Lietuvoje.