Uždaryti

Konfliktų prevencijos centras

Pirmosios instancijos teismams Lietuvoje pernai buvo perduota nagrinėti virš 50 000 bylų, kilusių iš sutartinių teisinių santykių. Daugiau nei 20 procentų šių ginčų neišvengiamai persikelia į aukštesnės instancijos teismus ir vidutiniškai trunka 1,5 metų ar ilgiau. Taigi ginčų sprendimas teisme visada reikalauja didelių laiko ir finansinių sąnaudų.
 
Ilgametę patirtį turinčios „Ellex Valiunas“ teisininkų komandos analizė rodo, daugiau nei 30 procentų visų teismams perduodamų ginčų galėtų būti išsprendžiama be teismo.
 
Mūsų patirtis skirtingose industrijose ir tarptautiniai konfliktų valdymo įgūdžiai leidžia užkirsti kelią ginčams, o jei jie neišvengiamai kyla, naudojame alternatyvius ginčų sprendimo mechanizmus, tokius kaip neformalus taikinimas ir mediacija. Jie garantuoja patį greičiausią ir efektyviausią rezultatą.
 
„Ellex Valiunas“ Konfliktų prevencijos centre sutelkėme aukščiausias kompetencijas tam, kad kylančius verslo iššūkius padėtume Jums spręsti efektyviai pačioje ankstyviausioje ginčo stadijoje, vadovaujantis visais teisiškai reglamentuotais įrankiais ir išvengiant teismo.
 
  • Taupomi Jūsų finansiniai ištekliai bei laikas
  • Pasiekiamas geranoriškai vykdomas ir taikus susitarimas su ginče dalyvaujančiais verslo partneriais
  • Verslo vadovai neatsitraukia nuo tiesioginio darbo
  • Išvengiate ilgo ir komplikuoto priverstinio teismo sprendimo vykdymo, kai konflikto atveju kreipiamasi į antstolius.
 
Siūlome Lietuvoje unikalią galimybę padėti klientams išvengti arba efektyviai išspręsti nuomos, prekybos, statybų, darbo, IT ir kitų sričių ginčus.
 
Atsižvelgdami į konkretaus kliento poreikius, atliekame reikalingus verslo tyrimus ir auditus identifikuojant galimas ginčų rizikas.

Susisiekite

Vilija Vaitkutė Pavan

Partnerė

+370 52681813
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86dmlsaWphLnZhaXRrdXRlLnBhdmFuQGVsbGV4Lmx0Ij52aWxpamEudmFpdGt1dGUucGF2YW5AZWxsZXgubHQ8L2E+:xx

Giedrė Aukštuolienė

Asocijuotoji partnerė

Ginčų sprendimo praktikos vadovė
+370 67305740
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86Z2llZHJlLmF1a3N0dW9saWVuZUBlbGxleC5sdCI+Z2llZHJlLmF1a3N0dW9saWVuZUBlbGxleC5sdDwvYT4=:xx

Ramūnas Petravičius

Partneris

Ginčų sprendimo praktikos vadovas
+370 68779823
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cmFtdW5hcy5wZXRyYXZpY2l1c0BlbGxleC5sdCI+cmFtdW5hcy5wZXRyYXZpY2l1c0BlbGxleC5sdDwvYT4=:xx