Darbo teisė

Turime ilgametę patirtį kolektyvinių ir tradicinių darbo santykių kylančiais klausimais ir ginčais. Nacionaliniams ir tarptautiniams klientams teikiame profesionalias konsultacijas, jiems patariame ir atstovaujame.

Padedame veiksmingai perkelti darbuotojus ir vadovus į skirtingas jurisdikcijas ir iš jų, pasirūpiname, kad klientai nepasiklystų administracinių nuostatų, nacionalinių teisės aktų ir Europos Sąjungos politikos labirintuose, perkeldami darbuotojus ir jų šeimos narius.

Mūsų paslaugomis naudojasi įvairūs klientai: nuo naujai įkurtų iki besiformuojančių tarptautinių įmonių, tarp kurių ir garsiausi pasaulyje prekių ženklai.
Pagrindiniai projektai šioje srityje

Susisiekite

Ramūnas Petravičius

Partneris

crypt:KzM3MCA2ODc3OTgyMw==:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cmFtdW5hcy5wZXRyYXZpY2l1c0BlbGxleC5sdCI+cmFtdW5hcy5wZXRyYXZpY2l1c0BlbGxleC5sdDwvYT4=:xx

Pagrindiniai šios srities projektai

Konsultavome grupę „Nasdaq“ dėl pensijų programos mokesčių
„Nasdaq“ yra didžiausia pasaulyje biržų operatorė ir kapitalo rinkų technologijų teikėja. Konsultavome grupę mokesčių klausimais, susijusiais su savanoriško ankstyvo išėjimo į pensiją programa.

Tai buvo išskirtinis atvejis, nes ankstesnės tokio pobūdžio praktikos Lietuvoje nebuvo.
Padėjome sudaryti palankesnes sąlygas „Kinze Manufacturing, Inc.“ plėtrai į Rytų Europos rinkas
„Kinze Manufacturing, Inc.“ – viena didžiausių Šiaurės Amerikos žemės ūkio įrangos bendrovių. Atstovavome bendrovei atidarant naują gamybos įmonę Lietuvoje – tai dalis didesnio masto plėtros į Europos rinkas.

Konsultavome sudėtingais mokesčių klausimais, dėl imigracijos, įdarbinimo, atsarginių dalių importo į Europos Sąjungą ir parengėme visus bendrovės vidaus dokumentus. Ir toliau nuolat teikiame „Kinze“ teisines paslaugas.
Konsultavome „H&M“ įmonių grupę dėl įmonės steigimo Lietuvoje
Padėjome H&M įmonių grupei įsteigti mažmeninės prekybos įmonę Lietuvoje ir konsultavome įvairiais mokesčių klausimais. Ieškojome pažangių sprendimų dėl projekto pobūdžio ir iškilusių klausimų.

Konsultavome dėl darbuotojų skatinimo programai ir įvairioms kitoms su verslu susijusioms iniciatyvoms taikomo apmokestinimo. Pavyzdžiui, pardavimo skatinimo kampanija, per kurią H&M pirkėjai, atnešę į parduotuvę dėvėtų drabužių, gauna nuolaidą. Surinkti tekstilės gaminiai parduodami partneriui ir dovanojami labdaros organizacijoms.

Lietuvoje toks modelis niekada nebuvo taikytas, todėl mūsų pasiūlytas sprendimas buvo derinamas su vietos mokesčių institucijomis.