„Brexit“ teisinės paslaugos

Nuo tada, kai 2016 metais Jungtinės Karalystės piliečiai referendume pasirinko išstoti iš Europos Sąjungos, nuolat tęsiasi diskusijos apie „Brexit“ poveikį verslui tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek Europos Sąjungoje.
 
„Brexit“ datai sparčiai artėjant, visi suinteresuoti asmenys raginami ruoštis tai dienai, kada ES teisė nustos galioti Jungtinėje Karalystėje ir ji taps trečiąja šalimi.
 
Dėl plačios ES teisės taikymo apimties „Brexit“ padarys įtaką visų sektorių įmonėms. Kadangi „Brexit“ derybų pasekmės kol kas neaiškios, norint sumažinti neigiamą poveikį ir išvengti didelių ekonominių ir administracinių kaštų, labai svarbu identifikuoti galimas verslo rizikas ir pasiruošti įgyvendinimo planą.
 
„Ellex Valiunas“, visapusiškas teisines paslaugas teikianti advokatų kontora, siūlo visą spektrą „Brexit“ paslaugų, įskaitant konsultacijas dėl bankininkystės ir finansų, mokesčių, muitų ir tarifų, reguliacinių klausimų, taip pat įmonių restruktūrizavimo, sutarčių peržiūros ir ginčų sprendimo paslaugas. Mūsų kvalifikuotų ekspertų komanda yra pasiruošusi rasti individualiai Jūsų verslo poreikius atitinkantį „Brexit“ sprendimą.
 
Iškilus teisiniams klausimams dėl „Brexit“, kviečiame susisiekti su mumis el.paštu crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOmJyZXhpdEBlbGxleC5sdCIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiPmJyZXhpdEBlbGxleC5sdDwvYT4=:xx ir mes atsakysime Jums per 24 val.

Susisiekite

Agnė Kisieliauskaitė

Asocijuotoji teisininkė

+37052681877
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86YWduZS5raXNpZWxpYXVza2FpdGVAZWxsZXgubHQgIj5hZ25lLmtpc2llbGlhdXNrYWl0ZUBlbGxleC5sdCA8L2E+:xx

Vilija Vaitkutė Pavan

Partnerė

+370 52681813
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86dmlsaWphLnZhaXRrdXRlLnBhdmFuQGVsbGV4Lmx0Ij52aWxpamEudmFpdGt1dGUucGF2YW5AZWxsZXgubHQ8L2E+:xx
Praktikos srities naujienos
Kaip spręsime ginčus po Brexit?
Daugiau