Uždaryti

FinTech

Ypatingą dėmesį skirdama reguliavimo aplinkos išplėtimui, Lietuvos Vyriausybė paskelbė savo ketinimą padaryti Lietuvą pirmuoju pasirinkimu finansinių technologijų (FinTech) įmonėms. Siekdami šio tikslo, Vyriausybė ir Lietuvos Bankas, finansų rinkos priežiūros institucija, dėjo papildomas pastangas paskatinti naujai sukurtas ir veikiančias finansinių technologijų bendroves iš kitų ES ir ne ES šalių steigti savo įmones Lietuvoje. Lietuva priėmė savo bankininkystės teisės aktų pakeitimus, numatydama naują taip vadinamų „specializuotų bankų“ tipą. Naujosios teisės nuostatos įsigaliojo 2017 m. sausio 1 d.
 
Mūsų teisės profesionalų komanda padės naujosioms finansinių technologijų sektoriaus įmonėms sukurti įmonių valdymo sistemą jų veiklai Lietuvoje, suteiks pagalbą vykdant licencijavimo procesą bei plečiant savo tarptautinę veiklą, padės spręsti visus finansinio reguliavimo, IT ir e-komercijos klausimus kuriant naujus produktus ir suteiks kitas teisines paslaugas.

Susisiekite

Ieva Dosinaitė

Partnerė

Bankininkystės ir finansų praktikos vadovė
+370 652 39002
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86aWV2YS5kb3NpbmFpdGVAZWxsZXgubHQiPmlldmEuZG9zaW5haXRlQGVsbGV4Lmx0PC9hPg==:xx

Į šią praktikos sritį įeina