Uždaryti

Finansavimo sandoriai

Esame sukaupę ilgametę patritį komercinio kreditavimo, subordinuotųjų ir sindikuotųjų paskolų, refinansavimo bei portfelio restruktūrizavimo srityse. Mūsų privalumai, be kita ko, yra gebėjimas veiksmingai tvarkyti ir derinti sudėtingų sandorių dokumentus bei dalyvauti kelias jurisdikcijas apimančiuose projektuose.
 
Suprantame prievolių įvykdymo užtikrinimo svarbą ir esame visų rūšių prievolių įvykdymo užtikrinimo priemonių, kuriomis galima pasinaudoti mūsų jurisdikcijose, reguliavimo bei struktūros nustatymo ekspertai. Teikiame konsultacijas turto finansavimo klausimais: nuolat atstovaujame paskolos gavėjams, taip pat paskolos davėjams, padedame klientams gauti finansavimą įvairiems projektams, pavyzdžiui, komercinės paskirties nekilnojamajam turtui vystyti, pramonės įmonėms įsigyti, transporto ir infrastruktūros projektams ir pan. Specializuojamės visose teisinėse paslaugose, susijusiose su nacionalinio finansavimo ir finansavimo iš Europos struktūrinių fondų taikymu, gavimu bei panaudojimu, teikimą užsienio investuotojams ir nacionalinėms bendrovėms.

Susisiekite

Giedrius Stasevičius

Partneris

Bankininkystės ir finansų praktikos vadovas
+370 52681847
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86Z2llZHJpdXMuc3Rhc2V2aWNpdXNAZWxsZXgubHQiPmdpZWRyaXVzLnN0YXNldmljaXVzQGVsbGV4Lmx0PC9hPg==:xx

Ieva Dosinaitė

Partnerė

Bankininkystės ir finansų praktikos vadovė
+370 652 39002
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86aWV2YS5kb3NpbmFpdGVAZWxsZXgubHQiPmlldmEuZG9zaW5haXRlQGVsbGV4Lmx0PC9hPg==:xx

Pagrindiniai šios srities projektai

Konsultavome įsigyjant stambios Lietuvos pramogų bendrovių grupės akcinį turtą
Šis sandoris buvo vienas pirmųjų šio sektoriaus bendrovių susijungimų ir įsigijimų sandorių Lietuvoje, kuriame dalyvavo keli svarbūs Lietuvos pramogų rinkos veikėjai.

Klientui – potencialiam susijungimo ir įsigijimo sandorio pirkėjui ‒ atlikome visapusišką teisinį didžiausios Lietuvos pramogų bendrovių grupės patikrinimą. Šią grupę sudarė du pramogų arenų ir bilietų pardavimo operatoriai bei renginių organizatorius.

Įgyvendindami sandorį, įvertinome reguliavimo, sutartinius ir su intelektine nuosavybe susijusius sandorio aspektus.
Padėjome bendrovei „Trakcja“ refinansuoti savo skolą
Konsultavome Lenkijos bendrovę „Trakcja“, tarpininkavome teikiant pasiūlymus ir išleidžiant obligacijas, kai finansinių paslaugų teikėja „Ipopema Securities S.A.“ išleido paprastąsias ir konvertuojamąsias bendrovės obligacijas, vadovaujantis Lenkijos įstatymais, reglamentuojančiais Varšuvos vertybinių popierių biržos veiklą. 

Emitento antrinė įmonė AB „Kauno tiltai“ ir pagrindinis Lietuvoje vystomas verslas garantavo vieną iš šių obligacijų emisiją. 

Konsultavome emitentą reguliavimo klausimais ir padėjome užtikrinti obligacijų saugumą išskirtine struktūra. Tokia praktika Lietuvoje buvo pritaikyta pirmą kartą.
Teikėme rekomendacijas Vilniaus miesto skolai restruktūrizuoti
Išnagrinėję ir įvertinę situaciją, Vilniaus savivaldybei pateikėme alternatyvių sprendimų, kaip restruktūrizuoti Vilniaus miesto skolą. Taip pat susipažinę ir įvertinę teisės aktus, reglamentuojančius savivaldybės galimybes skolintis, pateikėme pasiūlymų galimiems pakeitimams. 

Pateikėme klientui rekomendacijų paketą, kuriuo atsivėrė galimybės padidinti pajamas ir žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą subalansuoti skolos valdymą.