Asmens duomenų apsauga

Skaitmeninis amžius kelia naujus su asmens privatumo ir duomenų apsauga susijusius iššūkius. Asmens duomenų apsaugos sritis taps dar svarbesnė, kai nuo 2018 m. gegužės 25 d. visose Europos Sąjungos (ES) valstybėse narėse bus pradėtas taikyti ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR). Atitiktis naujajam reglamentavimui bus būtina visoms organizacijoms, kurios tvarko duomenis, susijusius su fiziniais asmenimis. Naujasis reguliavimas yra ambicingas, sudėtingas ir griežtas.
 
„Ellex Valiunas“ duomenų apsaugos komanda į naujas taisykles žvelgia iš praktinės pusės, siekdama pasiūlyti klientams ne tik konkrečius veiksmus, kurių būtina imtis dabar, bet ir kaip savo veikloje užtikrinti atitiktį duomenų apsaugos reikalavimams ateityje.
 
Jau daugiau nei 10 metų „Ellex Valiunas“ konsultuoja asmens duomenų apsaugos klausimais. Daugybei klientų padėjome parengti privatumo politikas, įgyvendinti vietinius duomenų apsaugos reikalavimus ir rasti sprendimus, atliekant rizikingas asmens duomenų tvarkymo operacijas. Mūsų komanda padeda klientams nustatyti duomenų apsaugos rizikas bei teisines spragas ir, svarbiausia, pateikia pasiūlymus, kaip spręsti su duomenų apsauga susijusias problemas atsakingu ir efektyviu būdu.
 
„Ellex Valiunas“ duomenų apsaugos komanda yra pasirengusi padėti:
 
  • įvertinti asmens duomenų tvarkymo riziką Jūsų organizacijoje;
  • paruošti specialiai Jūsų organizacijai pritaikytus būtinus atitikties BDAR veiksmus;
  • pasiūlyti sprendimus bet kokiam su asmens duomenų tvarkymu susijusiam iššūkiui ir konsultuoti įvykus duomenų saugumo pažeidimui.
Pagrindiniai projektai šioje srityje
Komanda

Miglė Petkevičienė

Asocijuotoji partnerė

Bioteisės, duomenų apsaugos ir atitikties praktikos vadovė
crypt:KzM3MCA2NDA0MTA1NQ==:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86bWlnbGUucGV0a2V2aWNpZW5lQGVsbGV4Lmx0Ij5taWdsZS5wZXRrZXZpY2llbmVAZWxsZXgubHQ8L2E+:xx

Kristupas Spirgys

Asocijuotasis teisininkas

crypt:KzM3MCA2NDIgNjQyNTI=:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86a3Jpc3R1cGFzLnNwaXJneXNAZWxsZXgubHQiPmtyaXN0dXBhcy5zcGlyZ3lzQGVsbGV4Lmx0PC9hPg==:xx