Vadovaujantysis partneris
crypt:KzM3MCA2OTQ1ODQwMA0K:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImV4cGVydC1iaWxsYm9hcmRfX2VtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cm9sYW5kYXMudmFsaXVuYXNAZWxsZXgubHQiPg0Kcm9sYW5kYXMudmFsaXVuYXNAZWxsZXgubHQNCjwvYT4=:xx
Rolandas Valiūnas turi daugiau kaip 25 metų patirtį konsultuojant užsienio investuotojus ir Lietuvos rinkos lyderius sudėtingais korporatyvinio valdymo bei įmonių įsigijimo ir susijungimo klausimais. 
Kontoros vadovaujantysis partneris aktyviai dalyvauja daugelio Lietuvoje veikiančių verslo asociacijų veikloje ir yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų darbo grupių narys, todėl yra vertinamas dėl reikšmingo indėlio pritraukiant užsienio investicijas, gerinant Lietuvos teisinę bazę bei verslo aplinką. Reikšminga visuomeninės veiklos dalis – ilgametė partnerystė Lietuvos ekonomikos investuotojų verslo asociacijoje „Investuotojų forumas“, valdybos pirmininko pareigose, taip pat užimamos viceprezidento pareigos Lietuvos pramonininkų konfederacijoje. 
R. Valiūno kompetencija aktuali ir tarptautinei teisės profesionalų bendruomenei, todėl jis nuolat kviečiamas dalintis Lietuvos ir Baltijos šalių teisininkų patirtimi bei įžvalgomis užsienio konferencijose ar forumuose, prisidėti prie advokatūros standartų kūrimo tarptautiniu mastu.   
2020 metais R. Valiūnui patikėtas svarbus vaidmuo Tarptautinėje advokatų asociacijoje (International Bar Association, IBA) – jis paskirtas vadovauti prestižiniam Advokatų kontorų valdymo komitetui (IBA Law Firm Management Committee, LFMC). 
 
LT | EN | RU | PL
Vadovaujantysis partneris Rolandas Valiūnas siūlo klientams didžiulę patirtį įmonių susijungimų ir įsigijimų sandorių bei įmonių valdymo srityse. Jis išlieka vienu iš lyderiaujančių Lietuvos rinkos veikėjų, sulaukiantis daug pagyrų iš rinkos komentatorių.
„Chambers Europe“, 2019 m.
Sprendžiant strateginius klausimus, vadovaujantysis partneris Rolandas Valiūnas atlieka itin reikšmingą vaidmenį. Pasak vieno iš klientų, tai aukščiausios klasės teisininkas, randantis sprendimus visoms klientų problemoms.
„Chambers Global“, 2015 m.
Rolandas Valiūnas žinomas dėl puikios korporacinės ir komercinės kompetencijos. Klientai jį apibūdina kaip vieną labiausiai patyrusių ir labiausiai į verslą orientuotų teisininkų rinkoje. Kiekvienai situacijai jis turi neprilygstamų sprendimų.
„Chambers Global“ ir „Chambers Europe“, 2014 m.
Rolandas Valiūnas – vienas iš geriausių teisininkų Lietuvoje. Šis teisininkas turi įžvalgią strateginę, į verslą orientuotą, viziją, reikiamų kontaktų ir neįkainojamos patirties.
„Legal 500“, 2014 m.
Skirtingi šaltiniai Rolandą Valiūną apibūdina kaip įmonės ašį ir žmogų, gebantį susidoroti su iš pirmo žvilgsnio neišsprendžiamomis problemomis.
„Chambers Global“ ir „Chambers Europe“, 2013 m.
Vadovaujantįjį partnerį Rolandą Valiūną vienas iš kalbintų aukštas pareigas einančių teisininkų apibūdina kaip, ko gero, garsiausią teisininką Lietuvoje.
„IFLR1000“, 2011 m.
Kalbėdami apie vadovaujantįjį partnerį Rolandą Valiūną klientai pabrėžia jo nepakartojamas derybines savybes, didžiulę patirtį ir išskirtinį talentą vadovauti komandai.
„Chambers Global“ ir „Chambers Europe“, 2011 m.
Ilgalaikis kontoros vadovaujantysis partneris Rolandas Valiūnas įvardijamas kaip vienas iš svarbiausių verslo teisininkų rinkoje ir apibūdinamas kaip itin protingas verslininkas, turintis stiprų teisinį išsilavinimą.
„Chambers Global“ ir „Chambers Europe“, 2010 m.
Rolandas Valiūnas
Pagrindiniai projektai
Profesinė patirtis
Išsilavinimas
Narystės
Publikacijos
Patirtis svarbiausi faktai
Baltijos šalių M&A rinka 2020-aisiais pademonstravo atsparumą COVID-19 pandemijai
Daugiau