Vadovaujantysis partneris
+370 52681832
crypt:PGEgY2xhc3M9ImV4cGVydC1iaWxsYm9hcmRfX2VtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cm9sYW5kYXMudmFsaXVuYXNAZWxsZXgubHQiPg0Kcm9sYW5kYXMudmFsaXVuYXNAZWxsZXgubHQNCjwvYT4=:xx
Rolandas Valiūnas turi daugiau kaip 25 metų patirtį konsultuojant užsienio investuotojus ir Lietuvos rinkos lyderius sudėtingais korporatyvinio valdymo bei įmonių įsigijimo ir susijungimo klausimais. Dalyvaudamas daugelio Lietuvoje veikiančių verslo asociacijų ir organizacijų veikloje bei būdamas Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų darbo grupių narys, Rolandas aktyviai prisideda pritraukiant užsienio investicijas, gerinant Lietuvos teisinę bazę bei verslo aplinką. Aktyviai dirbdamas ne tik Lietuvoje, yra pripažintas ir užsienyje – yra buvęs Tarptautinės advokatų asociacijos (International Bar Association, IBA) Europos forumo pirmininku, šiuo metu yra šios asociacijos Advokatų kontorų valdymo komiteto (Law Firm Management Committee, LFMC) vienu iš vyresniųjų vicepirmininkų.
LT | EN | RU | PL
Vadovaujantysis partneris Rolandas Valiūnas siūlo klientams didžiulę patirtį įmonių susijungimų ir įsigijimų sandorių bei įmonių valdymo srityse. Jis išlieka vienu iš lyderiaujančių Lietuvos rinkos veikėjų, sulaukiantis daug pagyrų iš rinkos komentatorių.
„Chambers Europe“, 2019 m.
Sprendžiant strateginius klausimus, vadovaujantysis partneris Rolandas Valiūnas atlieka itin reikšmingą vaidmenį. Pasak vieno iš klientų, tai aukščiausios klasės teisininkas, randantis sprendimus visoms klientų problemoms.
„Chambers Global“, 2015 m.
Rolandas Valiūnas žinomas dėl puikios korporacinės ir komercinės kompetencijos. Klientai jį apibūdina kaip vieną labiausiai patyrusių ir labiausiai į verslą orientuotų teisininkų rinkoje. Kiekvienai situacijai jis turi neprilygstamų sprendimų.
„Chambers Global“ ir „Chambers Europe“, 2014 m.
Rolandas Valiūnas – vienas iš geriausių teisininkų Lietuvoje. Šis teisininkas turi įžvalgią strateginę, į verslą orientuotą, viziją, reikiamų kontaktų ir neįkainojamos patirties.
„Legal 500“, 2014 m.
Skirtingi šaltiniai Rolandą Valiūną apibūdina kaip įmonės ašį ir žmogų, gebantį susidoroti su iš pirmo žvilgsnio neišsprendžiamomis problemomis.
„Chambers Global“ ir „Chambers Europe“, 2013 m.
Vadovaujantįjį partnerį Rolandą Valiūną vienas iš kalbintų aukštas pareigas einančių teisininkų apibūdina kaip, ko gero, garsiausią teisininką Lietuvoje.
„IFLR1000“, 2011 m.
Kalbėdami apie vadovaujantįjį partnerį Rolandą Valiūną klientai pabrėžia jo nepakartojamas derybines savybes, didžiulę patirtį ir išskirtinį talentą vadovauti komandai.
„Chambers Global“ ir „Chambers Europe“, 2011 m.
Ilgalaikis kontoros vadovaujantysis partneris Rolandas Valiūnas įvardijamas kaip vienas iš svarbiausių verslo teisininkų rinkoje ir apibūdinamas kaip itin protingas verslininkas, turintis stiprų teisinį išsilavinimą.
„Chambers Global“ ir „Chambers Europe“, 2010 m.
Rolandas Valiūnas
Pagrindiniai projektai
Profesinė patirtis
Išsilavinimas
Narystės
Publikacijos