Verslo valdymas
COVID-19 aplinkoje

Verslui Covid-19 situacijoje reikalingi sprendimai neišvengiamai susiję su teisiniu reguliavimu ir rizikomis. Todėl esame parengę išsamią Vyriausybės ir Europos Sąjungos institucijų sprendimų analizę, įvertinę kintančių teisės aktų įtaką, atskirų sektorių pokyčius.
 
Laiku priimti sprendimai šiandien turi ilgaamžiškumo garantiją. Didžiausia Lietuvoje teisininkų komanda pasiruošusi Jums šią garantiją suteikti.
 
Pasirinkite dominančią sritį: 

Sutarčių teisė

Šiuo laikotarpiu sutartinių įsipareigojimų vykdymas yra vienas dažniausiai verslui kylančių klausimų. Kadangi COVID-19 numatyti nebuvo galima, daugelis tai linkę traktuoti kaip force majeure situaciją. Tačiau tai nebūtinai tinka Jūsų verslo ir sutarčių situacijoje. Pasikonsultuokite.
 
Aktualios „Ellex Valiunas“ įžvalgos: 
 
 
Dr. Egidijus Baranauskas
Partneris
crypt:PGEgaHJlZj0idGVsOiszNzAgNjk5IDYxMjY2Ij4rMzcwIDY5OSA2MTI2NjwvYT4=:xx

Darbo teisė

Turime ilgametę patirtį kolektyvinių ir tradicinių darbo santykių kylančiais klausimais ir ginčais. Nacionaliniams ir tarptautiniams klientams teikiame profesionalias konsultacijas, jiems patariame ir atstovaujame. COVID-19 situacijoje darbo teisė yra esminis iššūkis verslams, kurie nepaisant krizės padarinių, atsakingai vertina sukurtas darbo vietas. Esame pasirengę sutelkti kompetencijas tam, kad darbdavio atsakomybė sąveikautų su valstybės atsakomybe.
Ramūnas Petravičius
Partneris
crypt:PGEgaHJlZj0idGVsOiszNzAgNjg3Nzk4MjMiPiszNzAgNjg3Nzk4MjM8L2E+:xx

Įmonių teisė

Įmonių valdymo, atitikties ir atsakomybės klausimais klientus konsultuojame kasdien, todėl klientų pasitikėjimą esame pelnę spręsdami verslo struktūros nustatymo ir restruktūrizavimo, strateginių pokyčių, naujų veiklos krypčių ir krizių valdymo klausimus. 
 
Jeigu COVID-19 situacijoje Jūsų verslui reikalingi struktūriniai pokyčiai ir ieškote geriausių sprendimų, kviečiame pasikonsultuoti su „Ellex Valiunas“ įmonių teisės ekspertais.
 
 
 
Paulius Gruodis
Partneris
crypt:PGEgaHJlZj0idGVsOiszNzAgNjg3NzY1MzAiPiszNzAgNjg3NzY1MzA8L2E+:xx

Valstybės pagalba

COVID-19 situacijoje išsigelbėjimu verslui tampa valstybės pagalba. Norint pasinaudoti maksimaliomis jos galimybėmis ir, juo labiau, nepažeisti pagalbos teisinių nuostatų, būtina veikti profesionaliai. „Ellex Valiunas” teisininkai pasiruošę operatyviai įvertinti Jūsų verslo galimybes pretenduoti į paramą ir atlikti būtinus veiksmus gautos paramos teisėtumui.  
 
 
Dr. Karolis Kačerauskas
Partneris
crypt:PGEgaHJlZj0idGVsOiszNzAgNjQwNDEwNTgiPiszNzAgNjQwNDEwNTg8L2E+:xx
Ieva Dosinaitė
Partnerė
crypt:PGEgaHJlZj0idGVsOiszNzAgNjUyIDM5MDAyIj4rMzcwIDY1MiAzOTAwMjwvYT4=:xx

Mokesčiai

Lietuvoje dar 2020 metų pavasarį dėl karantino ir jo sąlygotų pokyčių verslui numatyta įvairių mokesčių pakeitimų. Keitėsi jų mokėjimo ir dokumentų pateikimo terminai, atsirado vis daugiau išlygų, nukreiptų į verslo išsaugojimą krizės akivaizdoje. Esame pasirengę atlikti Jūsų įmonės mokesčių analizę ir padėti suvaldyti mokestinę naštą ilgalaikėje perspektyvoje.  
 
 
Gintaras Balčius
Mokesčių konsultantas
crypt:PGEgaHJlZj0idGVsOiszNzAgNjg3Nzc3MTMiPiszNzAgNjg3Nzc3MTM8L2E+:xx

Ginčų sprendimas

Per ilgesnę nei 20 metų praktiką ginčų sprendimo srityje pelnėme sėkmingiausių nacionalinių ir tarptautinių bendrovių pasitikėjimą. Turime geriausiai rinkoje vertinamą komandą, kurios jungtinė kompetencija pasiekia aukščiausių rezultatų net ir precedentų neturinčiuose teisminiuose ginčuose. COVID-19 jau iššaukia ginčus, todėl subūrėme tinkamos patirties ir įgūdžių turinčių ekspertų komandas, padėsiančias klientams suvaldyti didelę teisinę, komercinę ir reputacijos riziką, susijusią su reguliavimo ir finansinių nusikaltimų klausimais.
 
Aktualios „Ellex Valiunas" įžvalgos: 
 
Giedrė Aukštuolienė
Partnerė
crypt:PGEgaHJlZj0idGVsOiszNzAgNjczMDU3NDAiPiszNzAgNjczMDU3NDA8L2E+:xx

Duomenų apsauga

Pandemija kelia naujus su asmens privatumo ir duomenų apsauga susijusius iššūkius. „Ellex Valiunas“ duomenų apsaugos komanda į kylančius iššūkius žvelgia iš praktinės pusės, siekdama pasiūlyti klientams ne tik konkrečius veiksmus, kurių būtina imtis dabar, bet ir kaip savo veikloje užtikrinti duomenų apsaugos reikalavimus ateityje.
Miglė Petkevičienė
Asocijuotoji partnerė
crypt:PGEgaHJlZj0idGVsOiszNzAgNjQwNDEwNTUiPiszNzAgNjQwNDEwNTU8L2E+:xx

Viešieji pirkimai

Viešųjų pirkimų teisei COVID-19 turi itin reikšmingos įtakos. Inicijuoti VPĮ pakeitimai liberalizavo nusistovėjusias pirkimų normas ir leido perkančiosioms organizacijoms lanksčiau pažiūrėti į situacijas, kai prekės ar paslaugos turi būti perkamos išimtiniais ir ypatingos skubos atvejais.
 
Konsultuojame tiek perkančiąsias organizacijas, tiek verslo įmones, todėl galime nevaržomai bendrauti su abejomis pusėmis ir harmoningai derinti viešuosius bei verslo interesus. Konsultuojame ir valstybines institucijas, stokojančias savų resursų, kaip tinkamai struktūrizuoti projektų finansavimą, įvertinti riziką ar prižiūrėti viešųjų projektų įgyvendinimą.
 
Aktualios „Ellex Valiunas" įžvalgos: 
Dr. Karolis Kačerauskas
Partneris
crypt:PGEgaHJlZj0idGVsOiszNzAgNjQwNDEwNTgiPiszNzAgNjQwNDEwNTg8L2E+:xx