Laikas bėga. Vertybės išlieka.
 
Per 29-erius veiklos metus įgytas klientų pasitikėjimas pelnė mums teisinių paslaugų rinkos lyderio vardą. Todėl mes nuolat augame ir puoselėjame nepertraukiamo keitimosi kultūrą. Esame tam, kad sudėtingose situacijose sutelktume geriausių Lietuvoje teisės ekspertų kompetenciją ir pasiūlytume inovatyviausius sprendimus, leidžiančius klientams patirti tikrą teisinę sėkmę.  

Apie mus

„Ellex Valiunas“ yra aukščiausios kokybės teisines paslaugas teikiančios ir didžiausios – per 200 teisininkų (kartu su verslo palaikymo komanda 280 darbuotojų) Baltijos šalyse jungiančios – advokatų kontorų „Ellex“ grupės narė.  
 
Daugiau kaip dvidešimt penkerius metus nuosekliai dirbanti kontora „Ellex Valiunas“ rinkoje vertinama dėl išskirtinės kvalifikacijos kiekvienoje teisinėje praktikoje ir darbo itin sudėtinguose teisiniuose procesuose. Kontora yra vienas pagrindinių teisinių patarėjų į Lietuvos rinką žengiantiems tarptautiniams verslams ir startuoliams, taip pat esminius pokyčius įgyvendinantiems stambiausiems verslams Lietuvoje. „Ellex Valiunas“ teisininkai sėkmingai gina klientus rezonansinio atgarsio bylose, padeda užtikrinti teisinius kelius valstybinės reikšmės projektams, taigi turi aukščiausią reputaciją ir Lietuvoje itin vertinamą teisininkų komandą. Padedame savo klientams saugiai realizuoti tikslus ir verslo idėjas, taip pat kurti pažangią, socialiai atsakingą, teisingą verslo bei teisinę aplinką. 
 
„Ellex Valiunas“ – privilegijuotoji „Lex Mundi“ narė Lietuvoje. Šis tinklas pasaulyje vienija labiausiai pripažintas ir didelę patirtį turinčias nepriklausomas advokatų kontoras iš daugiau nei 100 valstybių. Taip pat išskirtinės narės teisėmis priklausome tarptautinei asociacijai „World Services Group“ (WSG), vienijančiai geriausius profesionalių verslo paslaugų teikėjus. 
 
Esame Jūsų verslo partneris, kuris atsakingai prisiima lyderystę sprendžiant sudėtingus teisinius klausimus ir ieško nestandartinių sprendimų. Pridėtinę vertę sutiekiame siūlydami ne tik teisines paslaugas, bet ir inovatyvius bei integruotus verslo vystymo, strategijos, finansų sričių sprendimus, atitinkančius šiuolaikinio verslo lūkesčius. 

Įvertinimai ir pripažinimas

Daugiau
Daugiau
Daugiau
Daugiau

„Chambers Global“

Vienas iš autoritetingiausių pasaulio advokatų kontorų žinynų „Ellex Valiunas“ kasmet įvardija kaip įmonių ir komercinės teisės bei ginčų sprendimo srityse Baltijos šalių rinkoje pirmaujančią advokatų kontorą.
 
Žinyne „Chambers Global“ kasmet nurodomi ir vertinami geriausi teisininkai ir pirmaujančios advokatų kontoros iš daugiau nei 180 pasaulio valstybių. Žinyno leidėjų tyrimo metodika patvirtinta „British Market Research Bureau“.
 
Skaityti daugiau: www.chambersandpartners.com
 

„Chambers Europe“

Teisinis žinynas nuolat aukščiausiai įvertinantis „Ellex Valiunas“ veiklą ir teisininkus visose Baltijos šalyse.
 
„Chambers Europe“ pateikiama išsami teisinės rinkos 51 Europos valstybėje analizė. Pirmaujančios advokatų kontoros ir iškiliausi teisininkai nurodomi kasmet apklausus tūkstančius teisininkų ir jų klientų.
 
Skaityti daugiau: www.chambersandpartners.com

„IFLR1000“

„International Finance Law Review 1000“ („IFLR1000“) „Ellex Valiunas“ pripažįsta pirmaujančia advokatų kontora Baltijos šalyse ir nuolat jai suteikia aukščiausią įvertinimą bankininkystės ir finansų srityse Lietuvoje (vienintelis aukščiausios pakopos įvertinimas). „IFLR1000“ – vienas įtakingiausių įmonių finansų ir bankininkystės teisės sričių žinynų. „IFLR1000“ kasmet skelbia geriausias advokatų kontoras, konsultuojančios įmonių finansų teisės srities klausimais.
 
Skaityti daugiau: www.iflr1000.com

„LEGAL 500: Europe, Middle East & Africa“

Žinynas mūsų veiklai ir teisininkams visose Baltijos šalyse nuolat skiria aukščiausius įvertinimus.
 
„The Legal 500 Series“ pateikiama išsami informacija apie teisinių paslaugų teikėjus daugiau nei iš 100 valstybių pasaulyje. Profesionalių tyrėjų komanda kasmet kalbasi su tūkstančiais advokatų kontorų klientų, siekdama nustatyti pirmaujančias advokatų kontoras ir geriausius teisininkus. Rezultatus labiausiai lemia klientų atsiliepimai, taip pat konkuruojančių komercinės teisės specialistų nuomonės.
 
Skaityti daugiau: www.legal500.com

Kontaktai

Rolandas Valiūnas
Vadovaujantysis partneris
crypt:KzM3MCA2OTQ1ODQwMA==:xx
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cm9sYW5kYXMudmFsaXVuYXNAZWxsZXgubHQiPnJvbGFuZGFzLnZhbGl1bmFzQGVsbGV4Lmx0PC9hPg==:xx

Narystė

Priklausome pasaulyje labiausiai pripažintam didžiulę patirtį turinčių nepriklausomų advokatų kontorų tinklui
Esame tarptautinės asociacijos „World Services Group“ (WSG) narė
Esame tarptautinės teisės ekspertus vienijančios „Energy Law Group" narė

Socialinė atsakomybė

Siekiame paskatinti pokyčius bendruomenėse, kuriose dirbame ir gyvename. Esame pasiryžę skirti laiko, profesinių žinių, taip pat finansinių ir žmogiškųjų išteklių įvairiai neatlygintinai, paramos ir labdaros veiklai. Per 25-erius veiklos metus skyrėme daugiau kaip 15 tūkst. darbo valandų, arba 625 paras, pro bono veiklai.
Mūsų misija prisidėti prie pažangios, socialiai atsakingos ir teisingos verslo ir teisinės aplinkos kūrimo.
ŠVIETIMAS IR TALENTŲ UGDYMAS
TEISINĖ IR VERSLO APLINKA
SOCIALINĖS INICIATYVOS IR SAVANORYSTĖ
TOLERANCIJOS POLITIKA