Laikas bėga. Vertybės išlieka.
Mes toliau sieksime lyderio pozicijos kurią išlaikėme visus 25-rius metus per savo veiklos istoriją. Šiuo tikslu mes puoselėjame nuolatinio keitimosi kultūrą: pokyčiai leidžia išlikti inovatyviais ir padeda spręsti pačius sudėtingiausius teisinius iššūkius efektyviai ir profesionaliai.
Žiūrėti video

Apie mus

„Ellex Valiunas“ yra aukščiausios kokybės teisines paslaugas teikiančios ir didžiausios – per 180 teisininkų (kartu su verslo palaikymo komanda 280 darbuotojų) Baltijos šalyse jungiančios – advokatų kontorų „Ellex“ grupės narė. Lietuvoje dvidešimt penktuosius metus mininti kontora „Ellex Valiunas“ dirba tam, kad padėtų savo klientams saugiai realizuoti jų tikslus ir verslo idėjas, taip pat kurtų pažangią, socialiai atsakingą, teisingą verslo bei teisinę aplinką.
 
Siekdama teikti dar kokybiškesnes ir klientų poreikius atitinkančias konsultacijas Europos Sąjungos teisės klausimais, 2012 metais kontora pirmoji iš Baltijos šalyse veikiančių advokatų kontorų įsteigė nuolatinį biurą Briuselyje.
 
„Ellex Valiunas“ – privilegijuotoji „Lex Mundi“ narė Lietuvoje. Šis tinklas pasaulyje vienija labiausiai pripažintas ir didelę patirtį turinčias nepriklausomas advokatų kontoras iš daugiau nei 100 valstybių. Taip pat išskirtinės narės teisėmis priklausome tarptautinei asociacijai „World Services Group“ (WSG), vienijančiai geriausius profesionalių verslo paslaugų teikėjus.
 
Esame Jūsų verslo partneris, kuriam kiekvienas klientas yra išskirtinis, tad siekiame pridėtinės vertės, siūlydami ne tik teisines paslaugas, bet ir inovatyvius bei integruotus verslo vystymo, strategijos, finansų sričių sprendimus, atitinkančius šiuolaikinio verslo lūkesčius.

Įvertinimai ir pripažinimas

Daugiau
Daugiau
Daugiau
Daugiau
Daugiau

Metų M&A teisės patarėja Baltijos šalyse („Mergermarket“, 2016)

Gruodžio 8 d. „Mergermarket“ Europos įmonių susijungimų ir įsigijimų apdovanojimų ceremonijos metu Baltijos šalių advokatų kontorų grupė „Ellex“ pripažinta metų įmonių susijungimų ir įsigijimų teisės patarėja Baltijos šalyse (angl. Baltic M&A legal adviser of the year 2016). Nugalėtojai atrenkami nepriklausomų teisėjų komisijos.
 
„Ellex“ pateikė 15 įmonių susijungimo ir įsigijimų sandorių. Daugiausia kompleksinių sprendimų pareikalavęs sandoris – Latvijos dujų gamtinių dujų perdavimo veiklos atskyrimas nuo prekybos veiklos. Jis buvo vienas didžiausių Baltijos šalyse per pastaruosius 5 metus. Kadangi Estijos ir Lietuvos „Ellex“ advokatų kontoros jau turėjo panašios patirties, tai padėjo pasiekti puikių rezultatų Latvijoje.

„Chambers Global“

Vienas iš autoritetingiausių pasaulio advokatų kontorų žinynų „Ellex Valiunas“ kasmet įvardija kaip įmonių ir komercinės teisės bei ginčų sprendimo srityse Baltijos šalių rinkoje pirmaujančią advokatų kontorą.
 
Žinyne „Chambers Global“ kasmet nurodomi ir vertinami geriausi teisininkai ir pirmaujančios advokatų kontoros iš daugiau nei 180 pasaulio valstybių. Žinyno leidėjų tyrimo metodika patvirtinta „British Market Research Bureau“.
 
Skaityti daugiau: www.chambersandpartners.com
 

„Chambers Europe“

Teisinis žinynas nuolat aukščiausiai įvertinantis „Ellex Valiunas“ veiklą ir teisininkus visose Baltijos šalyse.
 
„Chambers Europe“ pateikiama išsami teisinės rinkos 51 Europos valstybėje analizė. Pirmaujančios advokatų kontoros ir iškiliausi teisininkai nurodomi kasmet apklausus tūkstančius teisininkų ir jų klientų.
 
Skaityti daugiau: www.chambersandpartners.com

„IFLR1000“

„International Finance Law Review 1000“ („IFLR1000“) „Ellex Valiunas“ pripažįsta pirmaujančia advokatų kontora Baltijos šalyse ir nuolat jai suteikia aukščiausią įvertinimą bankininkystės ir finansų srityse Lietuvoje (vienintelis aukščiausios pakopos įvertinimas). „IFLR1000“ – vienas įtakingiausių įmonių finansų ir bankininkystės teisės sričių žinynų. „IFLR1000“ kasmet skelbia geriausias advokatų kontoras, konsultuojančios įmonių finansų teisės srities klausimais.
 
Skaityti daugiau: www.iflr1000.com

„LEGAL 500: Europe, Middle East & Africa“

Žinynas mūsų veiklai ir teisininkams visose Baltijos šalyse nuolat skiria aukščiausius įvertinimus.
 
„The Legal 500 Series“ pateikiama išsami informacija apie teisinių paslaugų teikėjus daugiau nei iš 100 valstybių pasaulyje. Profesionalių tyrėjų komanda kasmet kalbasi su tūkstančiais advokatų kontorų klientų, siekdama nustatyti pirmaujančias advokatų kontoras ir geriausius teisininkus. Rezultatus labiausiai lemia klientų atsiliepimai, taip pat konkuruojančių komercinės teisės specialistų nuomonės.
 
Skaityti daugiau: www.legal500.com

Kontaktai

Rolandas Valiūnas
Vadovaujantysis partneris
+370 52681832
crypt:PGEgY2xhc3M9ImVtYWlsIiBocmVmPSJtYWlsdG86cm9sYW5kYXMudmFsaXVuYXNAZWxsZXgubHQiPnJvbGFuZGFzLnZhbGl1bmFzQGVsbGV4Lmx0PC9hPg==:xx

Narystė

Priklausome pasaulyje labiausiai pripažintam didžiulę patirtį turinčių nepriklausomų advokatų kontorų tinklui
Esame tarptautinės asociacijos „World Services Group“ (WSG) narė

Socialinė atsakomybė

Siekiame paskatinti pokyčius bendruomenėse, kuriose dirbame ir gyvename. Esame pasiryžę skirti laiko, profesinių žinių, taip pat finansinių ir žmogiškųjų išteklių įvairiai neatlygintinai, paramos ir labdaros veiklai.
Mūsų misija prisidėti prie pažangios, socialiai atsakingos ir teisingos verslo ir teisinės aplinkos kūrimo.
ŠVIETIMAS IR TALENTŲ UGDYMAS
TEISINĖ IR VERSLO APLINKA
SOCIALINĖS INICIATYVOS IR SAVANORYSTĖ
TOLERANCIJOS POLITIKA